Modrá je dobrá!

" To je obrovské štěstí, že my lidé, neumíme navštěvovat jiné planety, alespoň prozatím!", napadlo mě dneska u filmu Avatar. Jsme schopni zničit úplně všechno, pro jakýkoliv nesmysl, kterého se nám zachce…

Pak tady čtu, že prý pražanům do dvou týdnů zavolá Paroubek nebo Pecina!

No bůh zaplať, že jsme zrušili pevnou vltavskou linku! napadá mě!

Před několikanácti lety mi na ni volal před volbama Klaus, přesto, že tehdy jsem ještě byla přesvědčeným voličem ODS, tahle neomalenost mě rozčílila, je velký rozdíl rozhodnout se, zda ši přečtu text nějakého blbboardu, nebo text vytištěný na barevných letácích vhozených do poštovní schránky, a nutit mne poslouchat hlas v telefonu?  K textu blbboardů nemusí můj zrak zabloudit, letáky mohu rovnou zmačkat a vyhodit, ale co s hlasem, který se vetřel do soukromí mého domu?

Čtu, že pražanům do dvou týdnů zavolá Paroubek či Pecina…..

Tak zvednout telefon a uslyšet Paroubka, to bych mohla dostat infarkt, ovšem uslyšet ve vlastním bytě, ve vlastní placené telefonní lince ministra VNITRA, ministra VNITRA nestranické úřednické Vlády, kterak mne poňouká, abych volila ČSSD, to by mě taky mohla ranit mrtvice!

Leč, disponuji pevnou linkou v Ústeckém kraji, třeba Paroubek zavolá sem, třeba to zrovna zaslechnu, zvednu sluchátko, představíme se, a já řeknu " Víš co Sašo? Jdi do prdele!"

Mimochodem, viděli jste Avatar? Jeden oranžový pták není k zahození, ale jen jeden, víc je moc ! 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *