Objekt střeží….

jezevčík? Ba ne, ten by štěkal 🙂

Přece LEOPARD!

/files/dleopard.jpg

Když jsme labský domeček před léty koupili, vykradli nás poprvé po 2 dnech, poté jsme tu s Adamem zůstali pár dní a on ustrouhal okenice. přes které nás podruhé vykradli asi po týdnu. Potřetí pak už i přes mříže a bezpečnostní zámky a tak jsme se odhodlali k profesionálnímu hlídání objektu. Mimochodem, jediné, co všechny 3 tlupy nechaly bez povšimnutí, je můj fén, mám ho dodnes, příležitostně vyfotím:-)

První hlídací služba se jmenovala už nevím jak, byla z Litoměřic a hlídala přes jakýsi hlásič, protože pevnou telefonní linku jsme neměli a přes linky mobilní to ještě nikdo neuměl. Litoměřice jsou přece jen ale poněkud z ruky, a tak to při dalších nájezdech vypadalo tak, že zloději sice do domu vnikli, ale utíkali, když viděli po půl hodině přijet agenturu.

Druhá služba už byla z vedlejšího města a docela to fungovalo, ovšem pak jim asi něco přestalo fungovat a tak si majitel pozval na schůzku Filipa a představil mu pana Papulku ( mimochodem současný velký zastánce Pepíčkopva vraha) , s tím, že LEOPARD přebírá všechny jimi doposud hlídané objekty.

A tak náš objekt střežil nějakou dobu LEOPARD.

Jednoho krásného dne jsme zjistili, že máme nějaké problémy s příjmy různých médií a přijel pán od O2, tehdy Telecomu, ve všem se štrachal a při té příležitosti zjistil, že mezi jiným je vypálená, zřejmě od blesku, jakási součástka hrající dost zásadní roli mezi střeženým objektem a LEOPARDEM. A tak jsme tehdy došli k poznání, že LEOPARD vlastně vůbec nic nestřeží a jediné co dělá je, že posílá faktury. Tu poslední tehdy došlou jsem už tedy nezaplatila a obrátila se na pana Papulku s dotazem, jestli vědí, že není spojení. Papulka nevěděl, ale poslal sem nějakého pána ( později tomu říkal " na melouch" ), který měl poruchu odstranit.

Panu meloucháři jsme zaplatili, v mezidobí přišla další faktura, kterou jsem nezaplatila, a posléze jsme zkusmo vyvolali několik planých poplachů, ke kterým samozřejmě nikdo nepřijel.

A přišla další faktura, a pak jsem vypověděla smlouvu s tím, že za iluze neplatím. Od té doby nejsme s Papulkou zrovna kamarádi:-)

Dnes ráno se v objektu výstavby voltaické elektrárny pracovalo stejně pilně jako každý den, až někdy kolem poledne se zjistilo, že chybí bedny nějakého zásadního materiálu, a tak vpoledne přijeli Polajti ČR pomáhat a chránit.

/files/dpolajti.jpg

Ještě pořád tam stojí 3 auta a 10 lidí je na procházce se psem na dlouhém vodítku:-)), chodí po poli a k lesíku stále tam a zpět, celou noc vydatně pršelo. Už se byli zeptat i tady, jestli kamera na bráně náhodou nezabírá i stavbu na druhé straně silnice:-).

Nezabírá, jinak by na té ceduli bylo přece napsáno " POZOR! Objekt střeží MODONA ONLINE!" 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *