S ODS jsme definitivně skončili!

SMSkou tohoto znění mne dnes probudil Adam!

” Aha, uzavřeli koalici….” pomyslela sem si, a spala dál, já už s ODS skončila o jedno a půl volebního období dřív přece, a nakonec, stejně je to úplně jedno, možná je jen škoda, že si to nenechali na zítřek….

Možná už příště bude budeme ušetřeni nesmyslných vzájemně se napadající blbboardů(c), a budou-li obě strany jen na jednom, usmívat se budou oba aktéři, a namísto ” Řešení místo strašení” tam bude nápis ” Volte nás! Děkujeme! “

Možná už někdy příště nebudou ani žádné jiné blbboardy(c), protože už nebudou ani žádné jiné strany, jen ty dvě, jedna za “pravici”, druhá za levici,

a možná přespříště už budou kandidovat všichni společně na jedné jediné kandidátce, nakonec ta koaliční jednání jsou zbytečně vyčerpávající a to dohadování v PS i na jiných úrovních jsou taky zbytečná, navíc ubírají příliš času, který se dá trávit v Radách různých společností, a čím víc času, tím víc Rad, a to má přece každý rath.

Nakonec co, ” Nebesa přece nepuknou “, nepukla ani v Barmě, ani nikde jinde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *