Hromadění věcí a nemožný bordel

a hromadění nemožného bordelu!

V prvé řadě musím poznamenat, že já jsem nepořádný bordelář a sem tam hromadím: Při té příležitosti musím ovšem podotknout, že si hromadím ve svém pokoji a na své straně stolu, a tak, jinde totiž není místo!

Absolutní hromadič všeho, co pak desítky let někde leží je Filip. Hromadí všude, u Labe, u Vltavy, každá místnost do které kdy vkročil je zahromaděná nesmyslnýma hromadama, které ” nutně potřebuje”, i přesto, že už je desítky let neviděl.

Tak třeba před mnoha lety, velká půda u Vltavy, pán už chtěl čistit a deratizovat, když prskající Filip přenášel své poklady zasrané holubím trusem, na malou půdu ( která mimochodem patřila stejnému pánovi).

Možná už chyběla část střechy, když prskající Filip přenosil, nebo to někdo přenosil, do společných prostor domu ” hlavní uzávěr vody” obsah malé půdy, co na tom, že když bylo potřeba odečíst stav vody, museli jste se prodírat přes různé regály, tyče, desky a tisíce jiných nesmyslů. Pak se to jednoho dne “vyházelo” , proběhl infarkt a byl klid!

Teď to byla chodbička v suterénu před obydlenými prostrorami. Všude tam byly poklady, samé poklady v těch veřejně přístupných prostorách, pak se to jednoho nedávného dne vyházelo, proběhla mrtvice….

Zabordelenou máme garáž, místnost vedle garáže, dvougaráž, chatičku, celé první patro…. Když jdu do koupelny a a chci si rozsvítit, pokaždé sáhnu do nějaké krabice s něčím nezbytným, když si chci položit něco na stolek u vany, leží na nem nějaká hromada, nejčastěji uschlých namočených časopisů. To miluju namočené a uschlé časopisy!
U Vltavy bezpečně poznám na kterém WC byl, zaručeně vedle něj na zemi leží nějaké čtené noviny nebo časopisy…

A tak se ptám, jak je možné, že lidi bydlí třeba 30 let v bytě a přitom to tam vypadá, jako by tam za těch 30let ani jednou nebyli? :o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *