Ne, já nejsem hrozná!

Nebo možná ano, ale ne úplně nejhroší…

Dnes přijeli Gremlini, přivezl je Adam, tak to má vlastně být!

Ovšem, přivezl je bez autosedaček, tak to být nemá, funguje to tak, že kolik kdo dodá dětí, tolik má dodat autosedaček, tak by to mělo fungovat! Já sama mám jednu, vpodstatě navíc, nafukovací z ÚAMK ( vlastně mám dvě, z nich jedna “bobek”)  Adam má taky jednu, stejnou, nafukovací. Dnes “nafasoval” Gremliny bez autosedaček. a zde musím zdůraznit, že já bych si je bez sedaček do auta nevzala, ” nechceš mi půjčit autosedačky, nech si Gremliny!”, ne, já už vola dělat nebudu, opravdu nebudu!

Gremlini ovšem nebyli jen bez autosedaček, ale jen v prošívaných vestách, bez bund, šál, čepic a rukavic, jako by venku bylo +10 a ne – 5, asi sem měla, jako obvykle, sednou do auta, a jet potřebné dokoupit! Rukavice se našly pod stromečkem od tity Danulky, ale já nic dalšího nikam kupovat nejela,

to v létě, když nastoupili k cestě do Řecka, oblečení do kraťasů, trička a šusťákové bundy, v batůžku náhradní ponožky, slipy, kloubouk a kartáček na zuby…. sem se šla vrhnout do “humanitární katastrofy” hledat džíny, trika s dlouhým rukávem a mikiny.

Tentokrát volal Filip, asi byla na obědě……

Další pokus 28.12., bez sedaček a pořádného oblečení je do auta prostě nevezmu, n e v e z m u !

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *