pour féliciter 2011

Cestou z předhor se mi podařilo zastavit v domečku s nápisem Antik, který jsem minula v předchozích letech už nejméně 13x, ale pokaždé bylo zavřeno, protože byly vánoční nebo velikonoční svátky, sobota odpoledne nebo neděle. Tentokrát jsem měla štěstí, bylo úterý a žádný svátek.

Odolala sem pokušení koupit dřevěnou díži, starý šicí stroj i houpacího koně a začala se probírat drobnými předměty a našla dva, které mě vysloveně zaradovaly,

bandasku na polévku, pamatuju si takovou od své babičky, je to úžasný předmět:o) a tak jsem ji koupila Filipovi, určitě se mu bude hodit:o),

/files/pfband.jpg

dále pak spíš sběratelský předmět ” hlídač mléka” , nikdy sem na vlastní oči nic takového neviděla, určitě to nepotřebuju, ale nedalo se to tam nechat :o).

/files/pfmleko.jpg

Vám všem přeju do toho nového roku, abyste všude kam vstoupíte našli něco, co Vás potěší, udělá radost, nebo Vám přinejmenším vykouzlí na tvářích úsměv !:o)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *