Hned jak něco koupím, je to v …..

“Baba na lopatě”, je to samý destruktor :o)

Koncem prosince sem zaplatila “zůstatkovou hodnotu” Waldy a tak ho vykoupila od leasingové společnosti. k o n e č n ě skončení leasingu 18.1.2011 a vypůjčování si velkého TP, a taky se mi povedlo k 15.1. zařídit si nové pojistky zhruba v cenách starých, no prostě úspěch:o).

16. večer jsem vyrazila od Labe a zhruba po kilometru si všimla, že na palubce svítí nějaké nové červené světýlko, omrkla sem to, zastavila a zavolala Filipovi

” Svítí mi tu nějaká baba na lopatě a netuším co to je!?”

” No Muciku” povídá Filip ” podle těch Tvých vysvětlivek těžko poznám co to je!!”

A tak jsem jela prostě dál až k Vltavě.

Druhý den povídám Adamovi ” Prosím, koukni do Waldy, svítí tam nějaká baba na lopatě… (?) No prostě jako když baba sedí na lopatě, než ji šoupnou do pece!”

A tak šel a když se vrátil, povídá ” Hele, dobrá zpráva, to není baba na lopatě :o), to je airback :o(, ale netuším který a netuším, jestli to znamená, že je už nefunkční, nebo Ti, pokud je to ten přední ve volantu,  znenadání vystřelí do obličeje! Doporučuju v 1. fázi zapínat bezpečnostní pás!”

“Aha, a co mi pomůže, že budu připoutaná?” ptám se.

“No, umřeš v autě na vyhřívané sedačce a ne někde na zemi ve sněhu!”

Rozhodně důvod k zamyšlení, zda nenavštívit co nejdřív autorizovaný servis :o)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *