Březen a pořád žádné slunce

Necítím se dobře, už dlouho, na začátku roku jsem se dokonce cítila už tak nedobře, že jsem si od věcí, které mě trápily nejvíc, vzala dovolenou na zotavenou, a bylo to trochu lepší, nic jsem nečekala, prostě jsem byla na dovolené. Jenže po 5ti týdnech jsem z ní byla odvolána, od té doby uběhl měsíc, a já pořád nepochopila PROČ??

No já vím, na dovolené člověk nemůže být věčně, bohužel, na dovolené si člověk může určovat vlastní pravidla mimo realitu.

A tak po nuceném návratu z dovolené jsem si včera konečně vykorespondovala to, co mělo být předmětem dialogu už před rokem, rokem a půl, možná dvěma lety, a konečně pochopila, že vlastně dělám všechno celý život špatně a z toho to mám!

Je špatně dělit lidi na “mám ráda”, “nemám ráda”, “hodní”, ” zlí”, “hloupí” a “blbí”, správně je zastrkat je do šuplíků a na ty nalepit cedulky “perspektivní”, ” hýčkat-může se hodit”, “zbytečné”, ” ztracené od začátku, ale vyhodím to až to nebudu potřebovat”.

Zajímavé je, že člověk může brečet i kvůli věcem, které už předtím tisíckrát obrečel.

Neměla jsem se vracet z té dovolené, na dovolených přece lidi nebrečej.

Příspěvek byl publikován v rubrice Monology...... a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *