3. jarní den a šílenství vrcholí!

A na své doklady sem doposud ani nemrkla, kdyby nebylo faktu, že mi umřel odpovědný zástupce a já nemusela do 7.4. doložit praxi ještě posledním přiznáním za rok 2010, asi bych se odložila.

Ale pracuju velmi usilovně, ještě před týdnem byl můj skluz zhruba měsíční, dneska už je jen týdenní, pracuju tedy víc než usilovně.

Až moc, včera už sem byla tak upracovaná, že sem začala čistit skleněné tabule nové přístavby a celkově tam uklízet, abych nemusela pracovat. Takové přístavby jsou totiž něco jako rotopedy, hodí se výborně pro odkládání všeho, co je potřeba někam odložit, a za zimu toho bylo k odložení opravdu dost.

/files/oknablyskava.jpg

Dnes sem šla raději kydat hnůj i přesto, že zrovna dnes sem nemusela, ale lepší kydat hnůj než nesmyslná čísla bez zinku:o), a pak sem se dokonce jala i vařit svou specialitu -českou čínu, protože příliš mnoho čísel Modončina smrt:o(

/files/ceskacina.jpg

No, kdo zná mou nechuť k jakýmkoliv pracem v domácnosti pochopí, že mám opravdu dost, tím spíš, že běžně v tento čas už ležím někde u moře!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *