Abbynčiny katastrofy pokračují

A mě už začínají ty moje pravdy srát::o(

Dneska jsme tu měli po zhruba 2 měsících paní doktorku přes koně, protože od její poslední návštěvy se z hlediska fyziognomického nic nezlepšilo, požádala sem prostě o novou návštěvu&

Minule paní doktorka Abbyně odblokovala různé bloky, poradila nám do jakého tvaru ostrouhávat kopyta, co dělat a co nedělat, jaké užívat léky. Dokonce sem po její návštěvě cvičně přestala aplikovat i Bachovy esence, a kobylu jsme šetřili všemi doporučenými způsoby.

Dnes všechno jinak, Abby je celá nakřivo zepředu i zezadu a paní doktorka dospěla k závěru, že se nejedná o žádné vady fyziognomické, ale o vážné vady neurologické, zřejmě tak vážné, že tělo se nejen nevyvíjí symetricky (tu a tam atrofuje ten a pak zas onen sval ), ale mozek chvílema zapomíná tu na jednu, druhou až čtvrtou nohu.

Paní doktorka dokonce řekla, že se omlouvá, že mě minule neposlouchala dost pozorně, dále řekla, že teď už připouští, že tento stav mohl nastat po jarní události s nešťastnou injekcí a následným posttraumatickým šokem, ale, že je taky možné, že tahle událost nebyla příčinou, ale jen startovacím motorem nějaké neurologické poruchy, kterou měla Abby už před událostí a událost byla prostě jen startérem.stavu, který by se buď rozvíjel i bez ní, nebo možná ne.

Vysazuju veškeré léky na svaly, klouby, šlachy, nasazuju zpět Bachovy esence, kvasnice a vitamín B 6 a B12.

Na závěr sem musela položit otázku, vzhledem k tomu, že Filip s Janou začali v posledních týdech propagovat  Dokončit obsednutí, přijezdit, prodat!, s čímž já nesouhlasím, protože&..

 Myslíte, že můžu tohohle koně prodat?, ne jako, že bych něco tajila, ale třeba kdybych dala inzerát  prodám magora s nefunkčníma nohama , co si o tom paní doktorko myslíte??

Řekla paní doktorka, že myslí, že tenhle kůň se prodat nedá, resp. dá, ale dříve nebo později někoho zabije, nebo prostě dřív někdo zabije jeho.

A pak jsme se rozloučily s tím, že paní doktorka bude tak hodná a co 2-3 měsíce přijede podívat, a my se zatím zaměříme na posilování nervového centra koně cvičením, například jak se dají najít otevřená vrátka, že je třeba zvednout nohu, když před ní leží nějaký předmět, procházet cik-cak mezi rozloženýma překážkama a nejít rovně, atd&&., pokud jde o obsedání a ježdění, toto neohrožuje koně, ale jezdce, protože se může kdykoliv stát, že Abby prostě zapomene, že má ty nohy a celá upadne.

Měla sem pravdu, celou tu dobu sem měla pravdu, ale nemám z toho ani sebemenší pocit uspokojení:o(.

/files/ebka1.jpg

Pospávání v čekárně lékaře :o)

Příspěvek byl publikován v rubrice zvířena a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *