Hladinu příjmů je potřeba udržovat za každou cenu!

Nasraná od zubaře…..

Úvodem musím poznamenat, že chodím ke stejnému zubaři už 20 let, a musím uznat, že můj chrup je díky němu prakticky úplný a nepohyblivý i přesto, že některé zásahy do něj jsem mu prostě nikdy nedovolila.

Před měsícem jsem se po několika letech objednala kvůli zubnímu kameni, no byl to už spíš kamenololom. Kámen odstranil a jal se mi vrtat ve 4ce vlevo nahoře s tím, že ta plomba potřebuje vyměnit, protože není moc pěkná. To byla pravda, kdysi sem si tam tu plombu nechala úmyslně, protože to byl jeden z mála zubů vypadající takto docela přirozeně:o). No ale co už, plomba je vyměněná ( zub mě pak bolel 14 dní a stálo to 3 tisíce, včetně odstranění kamene). Sotva plombu vyměnil, začal mi ťukat do jedniček nahoře. Ty jedničky se mu nelíbí už celých těch 20 let, pravda, mně taky ne, ale jsem háklivá na to, ab mi na ně někdo sahal, pan doktor ale pravil, že je potřeba ty plomby vyčistit a objednal mne na dnes. Zkrátka a dobře, když není žádný kaz, je nezbytné ho vymyslet!

A já blbá sem tam dnes šla!

Výsledek je, že do jedničky pravé mi zezadu vyvrtal díru přes půl zubu, pak mi v té díře rejdil nějakýma čistítkama, následně mi díru ucpal vatičkou ( tu si mám na spaní vyndat a po spaní nějakou nandat) a pak pravil, že mám přijít v pondělí, v úterý a ve středu, což mě vyvedlo z míry, protože jednak se mi nechce tvrdnout v Praze 3 dny kvůli zubu, druhak se mi nechce ujet kvůli jednomu zubu skoro 400 kilometrů-kdybych nechtěla tvrdnout v Praze, třeťak, co kdybych třeba měla odjet v sobotu na dovolenou? Shrnuto a podtrženo, ten zub mě navíc dodnes vůbec nebolel, teď už bolí:o(

Tak sem mu řekla, že by možná bylo dobré se o takovém zásahu nějak domluvit předem, že mu ten dnešek rozhodně nezaplatím a du si najít nějakého zubaře, který je normální:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *