Až budu velká, pořídím si ostrov!

A až ho budu mít, pak teprv začnu doopravdy blogovat, jako myslím navážno blogovat!

To bude tak, že ráno vstanu, no ještě si rozmyslím, jestli kvůli tomu budu vstávat ráno, otevřu si krabici bilého vína, zapálím Petru a hluboce, opravdu hluboce se zamyslím!

Psát opravdu navážno, to ovšem není jen tak, budu muset asi i hodně číst, samozřejmě ty správné věci číst!

Taky budu potřebovat nějakého sparing partnera, bude se jmenovat třeba Mléčnýbar a bude semnou  souhlasně diskutovat na úrovni o všem tom chytrém co napíšu. Pak budu samozřejmě potřebovat taky takové ty úplně obyčejné diskutující, ale s těma si nebudu lámat hlavu, vždycky se dají vymazat nebo jinak zrušit, kdyby zlobili. Těm nejzlobivějším to budu dělat tak, že jim některé komentáře smažu a některé ne, budou fakt vypadat jako totální blbci:o)))

Kolem poledne si otevřu druhou krabici a začnu psát, něco opravdu chytrého, třeba o tátovi pracujícího lidu Castrovi, nebo o soudruhu Leninovi co bydlel v Moskvě a měl tam vééélký hrad, dělníky a malé děti on měl strááášně rád!

Už se fakt těším, až budu jednou velká!

Příspěvek byl publikován v rubrice Tož su magor nebo nesu? a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *