O dovolené letos žádná nouze!

A začne to už skoro popopozítří:o)

Hned počátkem června se nám s Čaky dostalo pozvání na Lefkádu, no pravda, na Řecko sem letos pomýšlela maximálně tak na víkend, teď je z toho 11 dní v hotýlku hned u moře a to se odmítá těžko.

Na prázdniny mám ovšem další mořské pozvání, s dětma nebo bez, úplně jedno a láká mě  to, protože bych si poprvé po dlouhé době mohla zkusit dovolenou bez cestovek a hotelů,  navíc s úžasnýma lidma, tedy život v cizině se vším všudy, a to se už vůbec nedá odmítnout, i proto, že je to pro mne pocta !:o)

/files/more.jpg

Na podzim sem pozvaná na Sardinii, autmo, ale tam sem chtěla jet popopozítří a ne napodzim, a tak zatím nevím, jestli se mi to chce, nebo nechce odmítat.

Naplánovanou máme už i na březen dovolenou s našimi přáteli, to rozhodně doufám nikdo neodmítne, protože s těmito přáteli bych jela ochotně i do Laponska:o), 

/files/kanarci.jpg

ovšem dneska/včera mě dorazil Adam:

” Mámo,  nechtěla bys s náma jet v listopadu na Kanáry?”

” Proboha proč??” vyděsila sem se opravdu úpřimně!

” No jak proč, dyť to by byla SUPER dovolená!!”

” Ježyš, néééé bojym!!!” přece nebudu jezdit na dovolenou s dospělým synem,kterému je víc než 15:o), a jeho rodinou!

Každopádně, pokud by měl někdo zájem o dovolenou semnou, neváhejte, začínám to mít dost přeplněné!:o) V úvahu nepřipadají tyto destinace : Lybie, Tunis, Egypt, Kuba, Sýrie, Afganistán, Pakistán a kterýkoliv jiný Absurdistan!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *