Venkovský život s městskými penězi, to musí být super!

Dneska jsem porušila některá svá pravidla a rozhodně to stálo za to!

Mnohaměsíční obhlídkou pár hlav, sem seznala, že navštívit z důvodu nedostatku času, místní kadeřnici nemůže být na škodu, a tak sem porušila jedno ze svých zásadních pravidel ” neměnit kadeřnici”!

Dopoledne sem tak strávila v poklidném venkovském “blázinci”:o), když kadeřnice v průběhu práce na mé hlavě zpracovala další 4 hlavy, z toho dvě pánské! Dostala sem kafe, stejně jako u Vltavy a cigaretu sem si k němu mohla dát u stolu v zahradě, narozdíl od cigarety na vedlejší Vltavské ulice nastojáka.

Navíc u příležitosti mé hlavy došlo i na probrání mých nohou a na požádání se dostavila rovněž pedikérka ( capucino), která nejen, že mi ořezala, ohladila a namasírovala chodidla,  navíc mi vyrobila fceně i francouzskou pedikůru až manikůru.

Vyhodnocení – přesto, že mám svou Vltavskou kadeřnici moc ráda a jsem s ní maximálně spokojená, odedneška preferuju toto “vesnické zařízení”, protože krom toho, že to byl kus dne strávený ve velmi příjemném prostředí, stálo mě to cca o tisícovku míň než u Vltavy, za naprosto srovnatelné služby!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *