Hubert na Marii

tedy skoro a přesně podle plánu!

Někdy v březnu řekla Iveta ” Co kdybychom si tady udělali Huberta?” a já řekla, ” No proč ne, klidně!”, já totiž viděla Hon na lišku jen ve Fantomasovi, takže jsem zhruba do minulého týdne vůbec netušila vocode!

Někdy v květnu jsme se pak v Mělníku na “Dni koně” potkali s Václavem Vydrou, který tam jednak dělal šou dva,tři, se svými koňmi a druhak soutěžil v skákání bez otěží, a tehdy Iveta řekla ” Co kdybychom se zeptali Vydry, jestli by k nám nepřijel na Huberta?”

” Co kdybychom” samozřejmě znamená ” Zeptej se” a tak sem se šla zeptat, ale pan Vydra se netvářil moc šťastně, a já se nedivím:o) a snažil se mě odbýt, že v září jezdí na opravdové Hony a krom toho nemá vůbec čas!, ale já se nedala ” Tak třeba bychomsme si mohli udělat Huberta na Marii, nebo prostě tehdy kdy máte čas, my se přizpůsobíme!” , no a tak se mě vynasnažil odrazit posledním možným způsobem ” Napište mi mejl a uvidíme!”

No a já napsala, a on odpověděl, a pak jsme si ještě párkrát napsali a pak sem v půlce června dostala termín, a tak máme zítra Huberta!

A tak tu poslední týden lítáme jak hadry na holi, Filip už chytil předvčerem svůj první životní žlučníkový záchvat a mně se dost přitížilo včera, když sem se z různých stran doslechla, kolik se tu chystá koní, a kolik mnohem víc lidí.

Nevím co jsme nakoupili, a nevím jestli jsme to nakoupili správně a jestli toho bude dost. Adam dneska přivezl sud piva, ale hned jich několik dost vypil :o(. Ovšem na druhou stranu, Toi-Toi opravdu dnes přivezlo kadibudku:o)

Bojym, bojym, ale uklidňuju se, že pokud VV s koňma opravdu přijede, nemůže to být zas až tak velké fiasko, ovšem pokud nepřijede, netuším, kde seženu tak narychlo vydru Václava :o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *