Poměr vážně narušen!

3, 3, 3, 3, 3, X3 už neplatí.

Předminulou neděli jsme se totiž zajeli podívat do Buštěhradského útulku na údajně 7miletou, údajně labradorku Daisy, kterou na FB promítla potvůrka Ještěrka při příležitosti hledání vlastní ztracené pesy:o(.

No, myslím, že nám bylo od první chvíle jasné, že se na ni nejedeme jen podívat, což ještě zjasnělo ve chvíli, kdy jsme ji uviděli.

Útulek čítal nějakých 90 kotců, z toho 86 plných, z nichž v 85ti štěkalo, vrčelo nebo se někde vzadu choulilo 85 psů. Daisynku jsme našli ve 3. uličce, v posledním kotci vlevo, seděla vklidu u dvířek a když nás uviděla, začala drobně vrtět ocasem, Filip si k ní vlez do kotce, a bylo to, a protože ani v autě čekající Zlato nemělo žádné námitky, naložili jsme Daisynku do auta a jeli domů.

Daisynce má být 7 let, což jí podle veterinářky není, je křížená bůhví s čím, chvílema vypadá jako labrador, chvílema ovšem taky vypadá jako chrt, kólie, nebo ovečka.

Odpověď na otázku PROČ někdo tak milého a hodného psa nechce, kterou si v útulku kladli, jsme ale byli schopni zodpovědět hned první večer, Daisynka je totiž inkontinentní, a to tak, že velmi.

V posledních 2 týdnech jsme navštívili 20 km vzdálenou veterinu 5x, aby se  testovalo co se dá. Různě jsme pesu oholili při hledání jizev po případné kastraci a pro sonografování. V posledních 3 dnech se úniky téměř zastavily, ovšem aplikovat je nutné 2 tablety denně ( krabička 30ti tablet stojí 560,-Kč) a není jisté, jestli je to to pravé ořechové, výsledky hormonálních vyšetření budou až v pondělí.

Ovšem Crazynka se zdá být šťastná, zapadla mezi ostatní pesy od první chvíle, a po 2 týdnech už skoro ani neloví kočky.o). a že nesmí spát v posteli nese celkem statečně, pravda, každý den to aspoň jednou zkusí:o)

Zleva : Anka, Zlato, Crazy, Tina

/files/ctyry.jpg

Tato vykousaná díra cca 5×3 cm je od blech :o(

/files/blesinec.jpg

No a já si tím pádem můžu klidně pořídit X5 :o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *