Mezi slepýma jednooký králem!

Malé připomenutí, nejen pro psychorachejtle(c) a pseudochovatele koní, že žádný strom nevyroste do nebe, když už se tak rok s rokem sešel:o)

Každý člověk, který umí cokoliv “jako”, by se měl se svými znalostmi a schopnostmi držet mězi lidmi, kteří umí, nebo vědí, úplné nic, jedině mezi nimi totiž může oslňovat.

Pokud se ale jednooký vydá oslňovat mezi ty, kteří vidí na obě oči, nutně ze sebe udělá totálního blbce, ba ne blbec by byl dobrý, hlupáka!

Vidím špatně na jedno oko, špatně i přes 2 dioptrie, všichni ty moje brejle viděj, všichni, i ti dvouocí, já se jimi totiž netajím. Občas se mé třítvrteční slepotě všichni srdečně zasmějeme, občas mi někdo z tříokých řekne ” Je to fajn, vidíš to i tím jedním blbým okem skvěle protože máš srdce!”

Takže jednoocí pozor,  9 z 10ti očních lékařů doporučuje, zůstaňte mezi slepými! a to platí pro všechny oblasti života, nejen pro rachejtlový a koňský průmysl!

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *