Kdybych se nenamíchla celý rok

když přijedou Gremlini, naseru se na sto procent!

Zatímco vloni bylo v tomto čase mínus 15 a Gremlini přijeli na týden bez zimních bund, čepic a rukavic, letos nás čekalo příjemné překvapení, jednak nemrzne, druhak se Gremlini dostavili v bundách a čepicích, možná je tomu tak proto, že museli za účelem změny prostředí absolvovat kus cesty po Praze 10 MHD, takže hrozilo, že by se na ně v letním oblečení mohla cestou vrhnout nějaká sociální pracovnice.

Letos tedy příjemně překvapili a přijeli pouze bez rukavic, na týden, s jednou batohovou aktovkou.

Zavazadlo obnáší 3 mikiny s hodinkovým rukávem, 1x tričko s krátkým rukávem, 1x tričko s hodinkovým rukávem, 1x plátěné bermudy, 1x trenky, 1x ponožky.

Já: ” Kde jste nechali druhý batůžek?”

Gremlin A ” My jsme měli jen jeden.”

Já, volám Adamovi ” Nezapomněli si u tebe druhý batůžek?”

Adam: ” Ne, měli jen jeden batůžek.”

Filip : ” Vždyt vám tu bába jen letos nabalila 3 hokejistické tašky plné oblečení! Kde jsou všechny ty věci? Proč na sobě máte oblečení na 12 let,když je Vám 7 a vypadáte na 5 a v batohu máte věci, které jsou vám malé???”

Gremlin A: ” Já nevím kde ty věci jsou, já mám všechno oblečení u sebe ve skříňce….., ale máma říkala, že tam se dává jen čisté oblečení…..”

Filip : ” Máma říkala, že ty věci, co jste přivezli odtud jsou špinavé?”

Gremlin A ” No.”

Gremlin M : ” Nene!”

Filip: ” A kde tedy máte Matěji to oblečení od báby?”

Gremlin M: ” Nevím.”

A tak jsem sjela do města koupit dvoje “špinavé” rukavice, a zítra si chlapci střihnou o bermudy, spoďáry a ponožky, třeba budou mít štěstí a nikdo neskončí venku s úplně holým zadkem.

/files/cisteveci.jpg

Je to zuhruba 30 dní, co mi bylo zprostředkovaně smskou vzkázáno, že bych mohla Gremlinům ( do 4. bytu, kam se za poslední 4 roky stěhují) koupit něco pořádného.

Já:  ” No tak to se spolehní!”   

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *