Stavba roku!

Ačkoliv je teprve začátek března a teplých dnů zatím moc nebylo, koníkům přibylo už nejméně 70% naplánované střechy a na 100% se uskutečnil plán, který se zrodil teprve kolem Vánoc, stavba venkovní kočičí voliéry gigantických rozměrů:o), proč totiž šetřit místem, když je místa dost, hlavně vzadu za domem! 

Nejprve jsme bádali nad materiálem, posléze nad tím, kde ho sehnat, potřebné sítě totiž nesměly být moc okaté a musely mít rozměry 9×2.4,  7.5x 2.4, 8×2.4 a 9×8, to vše v metrech.

Na místě samém vymyslel Filip projekt kůloví, zemního a výškového spojoví, a než to všechno zakopali a přichytili do země a k sobě,

/files/kocvol.jpg

dorazila krabice plná sítí a začalo se obmotávat, a obmotávat, a obmotávat,……., tatínek se totiž rozhodl, zakomponovat kočičkám do výběhu i obrovký strom.

/files/kocvol1.jpg

Po týdnu motání, přitloukání, přitlučených prstů a stovek několiknáctkrát na zem upadlých hřebíků, došlo dnes k slavnostnímu odhalení prostoru o velikosti cca 9 x 8 x 2,40.

/files/kocvol2.jpg

a zejména k otevření :o). Šumachr nevěřila vlastním očím :o))

/files/kocvol3.jpg

Ještě nevím, jakou ptákovinu vymyslím teď :o)

Příspěvek byl publikován v rubrice zvířena a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *