Zabejčený LARR

a žádný sex ve městě.

” Mám stížnost!” povídá mi v neděli kamarádka Danulka ” Co je s Carrie Bradshaw?? Vůbec nemáme zprávy o Sexu ve městě, když nepíšeš blog!”

” No jo” povídám já ” hold není sex ve městě, tak o něm nemůžou být žádné zprávy :o) ! “

Pravda je ovšem i taková, že blogovat tady za stavu, který tu panuje v posledních 2 měsících, se prostě nedá, nebo možná dá, ale já to neumím, mně vadí, že se mi na stránce objevuje jen část toho, co napíšu dovnitř, vadí mi, že když zalezu dovnitř, vidím desítky komentářů, z nichž ani jeden není vidět zvenku.

Dnes jsem se dozvěděla, že bloguje.cz  od 1.7. 2012 už nebude existovat, nu což, to datum se docela hodí, 1.7. už skončily i zásadnější, důležitější a reálné věci, tak proč si rvát vlasy kvůli něčemu virtuálnímu, co se dá nakonec snad přenést někam jinam, víbůh kam, hlavně ale někoho tam, někoho onde, někoho nikam. Vlastně by to nebylo špatné, mohla bych se zbavit autocenzury posledních let, mám takovou zásobu příběhů a fotek z natáčení, teda dovolených…:o)

Dnes jsem se ovšem taky dozvěděla na blogu Gravera, že o bloguje má zájem jeho stvořitel ArturDent a ze všech sil se snaží dopracovat se k zástupcům LAAu a.s. a tlumočit ji svůj zájem, zdá se ale, že nemají zájem a trvají na svém prohlášení. Prostě jen trvají na prohlášení, žádný pokus o dohodu, nějaké podmínky, požadavky, třeba na krabici vína, prostě nic, existuje přece to prohlášení! Ale proč ničit něco, co někdo jiný vymyslel? Jen proto, že ” já to neumím”? Není to chabý důvod? 

A tak se zrodila i Veřejná nabídka, i ta je ovšem zatím, jak se zdá, bez odezvy, bohužel. Možná jde o to, že když už tak dlouho drželi bloguje v komatu, nechtějí si nechat sebrat i tu euthanazii:o(

No uvidíme, třeba zdravý rozum zvítězí nad lží a nenávistí:o)

 

 

P.S. Právě činím 26tý pokus o vložení článku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *