No tak se různě rozprskneme

no a co, že jo…

Já jsem člověk laděný optimisticky a tak jsem pořád doufala, že rozum zvítězí nad kreténismem. ale při tom všem mém optimismu, občas se to prostě nestane. Je to tak, člověk něco žije a je asi úplně jedno, jestli je to 5, 7 nebo 10 let života, najdou se lidé, pro které čas a obsah nic neznamená, podstatné jsou zřejmě jen peníze. Svátek má význam pouze v případě, že k němu obdržíte třeba tašku za 5 tisíc, když to už pak neuděláte, všechno ztratí smysl, vlastně ten obsah, zůstane jen obal a na obalu přece nezáleží, a když nemůžu obstát, je lepší všechno vyhodit. Absolutní arogance, mně to připadá, jako bych svým klientům připíchla na dveře svého bytu vzkaz, že si mohou do data x vyzvednout svá data, a když to neudělají, maj to blbý.

Je mi líto ztráty té komunity, i přesto, že mě její část iritovala, i přesto, že mnoho blogů a blogerů bych oželela.

Mohu kamkoliv, včetně své vlastní domény, ale sázím na osvědčenou kvalitu, i přesto, že na mnoho z těch, které bych oželela, znovu narazím, a mnoho jiných budu muset vyhledávat jinde, protože se rozprsknou do všech stran, časem se mi jejich nové blogovací adresy vykouří z hlavy i z počítače a nebude už žádná stránka,kterou by člověk otevřel a viděl, co oblíbenci, neoblíbenci, kamarádi a známí napsali, a to je velká škoda, protože se vzájemně poztrácíme :o(.

Každopádně nashledanou v lepších časech a na lepším místě v co největším počtu, tedy doufám:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *