Nejvyšší soud přerušil výkon trestu Romana Smetany :o))

To to ale trvalo!

Cituji z webu NS ČR

“Nejvyšší soud v Brně při předběžném projednávání stížnosti pro porušení zákona, kterou podal ministr spravedlnosti JUDr. Jiří Pospíšil ve prospěch Romana S. (1982) z Olomouce, rozhodl 24. 5. 2012 o přerušení výkonu trestu jmenovaného do doby, než o stížnosti pro porušení zákona senát trestního kolegia rozhodne. Současně vydal příkaz k okamžitému propuštění jmenovaného na svobodu.
Jakkoliv nelze předjímat rozhodnutí Nejvyššího soudu o podané stížnosti pro porušení zákona, nelze vyloučit, že shora citované usnesení Okresního soudu v Příbrami ze dne 2. 9. 2010, sp. zn. 2 T 166/2008, bude (z důvodů uvedených ve stížnosti pro porušení zákona) zrušeno. V takovém případě by se stal výkon trestu na podkladě tohoto rozhodnutí nepřípustným. “

 

Tak mě v posledních dnech napadá, že buď si Spravedlnost na chvíli sundala z očí šátek, a nebo zpod něj naopak přestala pokukovat!

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *