Jak se balí chlap,

myslím sám na cesty:-)
tomík dnes dopoledne odletěl do Španěl. tomík je velký cestovatel, stále sbalený do několika tašek a batohů, několikrát týdně cestuje se svými kokrovkami po republice a okolí, pravda autem.
Včera večer mi tomík povídá  Prosím Tě momo, mám v autě pověšenou na ramínku bílou košili a potřebuju ji zabalit do tašky nějak tak, aby se po vyndání dala ještě oblíct bez žehlení, dokážeš to?
No jasně, že dokážu& , no a tak jsem ráno vydala pokyn  přines z auta tu košili, plná taška tu totiž už stála.
 Pojď prosíííím semnou k autu. pravil tomík utrápeně a tak jsem šla.
 No podívej, toto všechno potřebuju dostat do té tašky, včera jsem Ti to raději nechtěl říkat. pravil u auta a otevřel dveře&&&& v autě na ramínkách visely 3 košile, oblek a jedny kalhoty navíc a já málem omdlela, protože, jak už jsem podotkla, taška už byla prostě plná.

Co máš v té tašce? Všechno co tam máš budeš za ty 2 dny potřebovat? zeptala jsem se podezíravě.
 No jistě, úplně všechno!! odvětil.
Znám už tomíka přece jen nějaký ten pátek a už mohu i vrtat do jeho tašek a tak jsem začala obsah tašky vybalovat na postel,
boty, svetr, náhradní prádlo, neseser – OK, dále ovšem 4 žlutá trička na závody, vesta s tisíci kapsami na závody, velká lahev šamponu pro psy, kartáče, nějaký ten balónek, špinavé prádlo.
 Nač sebou vezeš za žlutá trika a šampon, když sebou nevezeš pesy? vznáším dotaz.
 Nooo, já jakmile vidím někde závody, hned si oblíkám žluté triko:o)) směje se tomík.
 Jasně a jakmile vidíš nějakého psa, začneš ho šamponovat&...
Polovina obsahu tašky se přesunula do igelitky a igelitka do kufru auta, auto neletí sebou, zůstane na letišti.

Takže takto se balí na cesty tomík, obsah tašky nevyndává, jen tam občas něco přidá.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Jak se balí chlap,

  1. katchtak to netuším, já mu naštěstí neperu:-))), ale občas, když dorazím do nektěré z jeho slují, tak se slituju a na pár hodin zapluju do pokoje sloužícího za prádelník a pokoj roztřídím na různé přihrádky jako např. trička- ponožky-prádlo-kalhoty,tepláky- mikiny – povlečení- další. No a vzhledem k tomu, že to dělám tak jednou za 2-3 měsíce, dost se toho nakupí:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *