No to je keců, kvůli 5 miliardám!

Česko mohlo za Unipetrol získat o pět miliard více“Česká republika přišla při prodeji Unipetrolu o více než pět miliard korun. Plyne to ze zprávy, kterou zveřejnila vyšetřovací komise polského parlamentu. Ta se zabývá kauzou PKN Orlen, který Unipetrol koupil za 13,05 miliardy korun. Podle komise česká vláda vyšší nabídku úmyslně odmítla. ”

No, tak to jsem tedy teď zvědavá, jakým zlehčeným bonmotem pro celkové odlehčení situace, teď tenhle pakatel zbagatelizje pan premiér.
Možná se taky dočkáme, že nám tento křišťálově čistý obchod, proti kterému by i ten nejkřišťálovější křišťál nebyl dost křišťálový, vysvětlí i bývalý premiér Sranda Gross.

Teda, těším:-)), samozřejmě, že i na ta vysvětlení, ale především na volby:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „No to je keců, kvůli 5 miliardám!

  1. Pořád se oháníme, jak za všechno může Klaus. Ale celá polistopadová ODS včetně kuponové privatizace je banda žabařů, protože to, co rozkradla a zpronevěřila ČSSD za 2 volební období předčí cokoliv z let minulých: A čím to, že fráze "to předchozí ministr/vláda" ztrácí lesk? :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *