Dva měsíce bez Damokles

jsou to tuším dnes:-)No jo, celé 2 měsíce a musím říct, že je to zatracený rozdíl jestli Vás někdo vyfuckuje, nebo prudí tak dlouho, až se vzteknete a v afektu jdete a nebo, zda jdete po zralé vlastní úvaze.
Asi jsme opravdu šli po zdravé vlastní úvaze, protože mně Damokles nechybí vůbec a s ohledem na to, že Petr ani jistě nevěděl, zda jsou to dnes 2 měsíce, takže je na tom asi podobně jako já, fakt nevím, protože jsme o Damoklu celé ty 2 měsíce nemluvili.
Samozřejmě, že už jsem vyslechla, že ” jsem tam jako někdo jiný”, říkal Je, že prý jako Joana a že si to “všichni” myslí.
Asi vzhledem k přesunu majetku, nicméně, ať si “všichni” nakonec myslí co chtějí, protože kdybych na Damokles chtěla působit, nemám důvod se s tím schovávat a měnit nicky a ostatní než “všichni” to myslím dobře vědí.
Přesto, že “všichni” říkali, že znovu otevřu noviny, protože bla,bla, neudělala jsem to. Stejně tak se na Damokles nebudu vracet a to rozhodně pokud bude patřit Kulhánkovi a ten se nezačne chovat víc jako obchodník než jako programátor.
Tolik k Damokles Dnes:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Damokles a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Dva měsíce bez Damokles

  1. ani mně nechybí. :o) a konečně už zase vím, jak se píše slovo současný.. sakryš.. nebo součastný? :-DDD

  2. ahojky, ani mě Damokles nechybí, jen někteří lidé. A víš že mě ani nezajímá co se tam děje? Divný, dřív sem bez něj nemohla být. A mám daleko víc času na všechno možný (třeba na odpočívání :o))

  3. NádheraJelikož teď marodím, mám možnost si číst AVOCODE skoro denně a musím říct, že oproti těm na Damokles jsou lepší a zrají jako dobré vínko. Mimochodem má osoba na Damokles ještě existuje a nechce se jí umřít (ach ten systém) 🙂 Snažím se vyčíst nějaké srazy, ale i to nějak mizí. Mizí iniciativa lidí a nadšení. Dávám mu tak rok maximálně dva :-))

  4. Mě už to teda připadá, jakobych tam snad ani nikdy nebyl, jen Ti lidé, které odtamtud znám zůstávají, jsou reální a je dobře že je znám, je dobře že znám Tebe Mo. Je dobře, že jsou avocode, i když jsou vlastně v trochu reálnějším virtuálnu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *