Koťata mají garsonku!

Já jsem promočená do poslední nitě,stejně promočený je i Filip a taky všechny pesy, protože musely u všeho asistovat, i koťata namokla, dohlížela na celou akci z 10ti metrové vzdálenosti, ale nevadí, že budem všichni nemocní, hlavně, že koťatům je už teď teplo:-).
Včera jsem vymyslela, že starou truhlu, která stojí venku a je až po okraj naplněná zbytky dlaždic, které mi Filip vozí na mozaiky, je vlastně už upravená psí bouda, prostě někdo zničil truhlu a vyřezal do ni z boku otvor.
No a tak jsem dnes v tom největším dešti vyndávala zhruba hodinu ty dlaždice, pak jsme tu a tam zatloukli hřebík do míst, kde dřevo povolilo a pak už jen zbývalo, u plotu kde koťata doposud bydlela v malé horní skříňce kuchyňské linky, přeházet asi 10 metráků kamení, aby se tam nová kotěcí bouda vešla.
Dovnitř jsem aplikovala peřinu po Madlence a deky z původní boudičky, vešla se tam i jídelní a picí miska a koťata mají na zimu luxusní garsonku s kk.
Doufám, že tuhle bednu nic neprofoukne, neproprší ani neprosněží a já budu moct v klidu spát ve své teplé posteli.

P.S. To jedno kotě je nějaké moc malé, tak teď přemýšlím, jak ho separatně krmit……….:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Koťata mají garsonku!

  1. :-))))))))))))))))))))Panebóže já už místo na sex, hadry a boty myslím jenom na psí protézy a teplo pro kočky:-))))))))))

  2. Chtělo by to zastřešit térpapírem nebo starým linem Mod 🙂 jo a preventivně se prolít litrem čaje s citronem, medem a slivovicí !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *