Už to začalo

Vánoce=nadměrné množství smsek…Vánoční vzkazy přes SMSky mě opravdu dostávají, obzvláště ty rýmované, ještě více pak ty žertovné. Vůbec netuším co s tím mám dělat a tak se většinou zmůžu na odpověď ve stylu
” Děkuju, taky přeju:-)”.
Nejhorší ale je, když chodí a já netuším od koho, buď nejsou podepsané vůbec, autor patrně předpokládá, že mám uložené jeho telefonní číslo u nějakého jména, což je omyl:-)), případně jsou podepsané, ale kdybych se rozkrájela, nevím kým.
Tak například dnes mi mezi jinými docela hezky popřál Martin s Evou.
Martinů znám několik, jeden má za ženu Vlastu, které se říká Áťa. Další Martin byl jednu dobu mým osudovým mužem, ale pak si vzal Irenu. Pak znám několik Martinů z Damokla, ale taky nevím, že by měli Evy.
Mám jednu kamarádku Evu, ale její přítel se jmenuje Jiří, jinou Evu už pak myslím žádnou neznám.
Takže kdo mi to ksakru přeje, když ani jeden z mých známých Martinů nemá moje telefonní číslo, ani Evu a jediná známá Eva sice moje číslo má, ale zase nemá Martina?
Co s tím? Mám odepsat ” Děkuju, taky přeju:-)”, nebo se mám ptát kdo jsou?
Jako by toho s těmi Vánocemi nebylo samo o sobě už tak dost:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Už to začalo

  1. K dopatrani.. asi to bude nekdo z Damo, nebot me titiz poprali take (a asi je znam uz delsi dobu, protoze psali na me stare cislo), ale take nevim, kam presneji mam Evu a Martina priradit.. :o)) treba se jednou dopatrame :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *