Tak “nám” to Klaus zgajloval.

Pravdu povědíc, po Praroubkově dopise jsem to čekala.Před tím jsemtajně doufala, že prezident bude dělat, že zákon přehlédl a v 15ti denní lhůtě jej ani nepodepíše, ani nebude vetovat a zákon tak vstoupí v platnost v tichosti. Po Paroubkově dopise, 3 měsíce před volbama, jsem už pak ale nedoufala.
Většině prezidentových námitek k zákonu nerozumím, nechápu totiž proč pořád všichni omílají v téhle souvislosti zákon o rodině a o stavění čehosi na úroveň manželství, vždyť je to totální kravina, co děti narozené mimo manželství, tedy klasickou rodinu? Mají přece stehná práva, která jsou úplně totožná s právy dětí narozených v manželstvích. Pravda s výjimkou práva žít s oběma rodiči ( ale i to je blbost, většina lidí se dnes prostě nebere).
Čemu naopak hodně rozumím, je prezidentova námitka, že zákon by měla schválit nadpoloviční většina sněmovny. Ano, ano, páni poslanci by měli sebrat odvahu a zmáčknout buď ANO, nebo NE. namísto toho, aby se při přijímání důležitých zákonů zašívali v bufetu, aby nikdo neviděl, co si vlastně myslí.
No a naše milá ODS? samozřejmě pro i proti, přece nebudeme před volbama kohokoliv popuzovat, že?!

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Tak “nám” to Klaus zgajloval.

  1. Dívala blu a tiše jsem doufala, že jsi ještě na horách a nikdo se nezeptá:-), tahle komnata je mi totiž hodně povědomá. No, třeba to ještě napravím:-))

  2. Mod, vynechala jsi tentokrát 13.komnatu Mirky Čejkové.A právě u této komnaty mě Tvůj názor moc zajímal.Nedívala ses?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *