NE, Ne, ne, nééééééé,

ne-dělení ráno 🙂
Zlato s Tínou chtěly dnes ven už ve 1/4 na 6, což jsem zamítla. svou si prosadily v 6 a to už s nima běžela i Ňuňa a já hlídala, jestli někde nečíhá Pastelka, aby Ňuňu neulovila.
V 7 se vypravila ke dveřím Gerinka a v půl 8 začali nahoře běhat Gremlini. Krátce po 8 se všichni vypravili dolů a přesto, že mi Filip /asi/ zavřel dveře, takže jsem si tu ležela jen s Gerinkou a Tinou, zatímco Zlato s Pastelkou běhaly někde po někom jiném, spát se prostě nedá.
“NEdávej to do pusy.” 2x
“NEházej s tím!” 2x
“NEkousej Matěje Adame!”
“NEkousej Adama Matěji!”
“NEch pejska!” 2x
“NEvrč!” 4x
Blíží se poledne, těším na Paroubka, pustím si ho hodně hlasitě:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

65 komentářů u „NE, Ne, ne, nééééééé,

 1. jo tak ten bych si teda fakt dal… naposled jsem ho měl když mi bylo asi deset let :o))) Bluminyblog, to není špatnej nápad :o)

 2. Na oslavu jsem upekla táč s černým rybízem a posýpkou ! 🙂 Jo, až vy budete zpět na damokles, tak jak to tak vidím, tak já budu na blogu bluminy :-)))))

 3. kdepak pražanda, já su brňada. se dívám, že všichni “blogujete” jen já damoklesuju …..

 4. tak to je ještě blíž než jsem se odvážil vůbec myslet :o))) Jdu hasit ohniště a zahlazovat stopy. :o)))

 5. Blutak já jdu ven před barák založit požár ze starejch pneumatik, abys viděla kde jsu, jo, a budeš se dívat zprava, tj. z Lesný, nebo z Kénika, od Špilasu a nebo úplně vlevo od Modřic? :o)))

 6. tak já jdu ven před barák založit požár ze starejch pneumatik, abys viděla kde jsu, jo, a budeš se dívat zprava, tj. z Lesný, nebo z Kénika, od Špilasu a nebo úplně vlevo od Modřic? :o)))

 7. Jestli se díváš z Vinohrad, tak si můžeme posílat kouřové signály 🙂 S tím komínem jsem trefila kozla. Ale nějaký s velkou slávou buď v Maloměřicích nebo Husovicích bourali, ne?

 8. ten brněnský – Maloměřický – teda furt stojí. Musím o tom něco vědět, každý den ho vidím z našeho kopce :o)))

 9. snad neřeknu nic diskrétního když Blu prozradím že ano. Hulí jako Malomeřický komín, a hulí ráda. Ach jo, co jak jsem myslel? :o)))

 10. Jak jsi to Pando myslel s tím připalováním cigár? To jako, že Mod v posteli hulí? Chtěla jsem to napsat spisovně, ale…..:-)

 11. aha, už vím… chápu…otázka teda zní, kolik stojí jedna gynekologická koza. Jako dárek by byla nejlepší, protože v posteli nespí, cigára se s ní nepřipalují a určitě z 5cm nikam nečumí. Navíc je k ní možno přibalit gynekologické zrcátko, chluchou bulici, plínky a tabatěrku.

 12. btw kozu nechci, chtěla by semnou určitě spát v posteli a to už opravdu, ale opravdu nesnesu, nemůžu si zvyknout ani na ten mrňavý kočičí ksicht, když na mě v noci čumí z 5ti cm:-)))))))))))))

 13. No vida, kozy jsou levnější než když jsem kupovala tabatěrku se zapalovačem, to stála jedna 1670,- Kč.

 14. A už vím, proč kozy 🙂 Ještě jsem u těch koz našla tuto větičku … Kozy sú veľmi inteligentné a nebojím sa povedať, že ich stupeň inteligencie je na úrovni psa “

 15. Na netu jsem našla 1 kozu bílou tříletou v březnu kůzlata za 1.500,- a jednu dvouletou před připuštěním za 1.200,- . 2 kozy za 2.700,- Jo Mod, tolik to zrcátko, přepokládejme ,že Panda myslel nerez, může stát 🙂

 16. Otázka zní,kolik může stát gynekologické zrcátko. Jakmile se má Panda optat, tak se nepřihlásí a nepřihlásí. Jůůůůů, ON se před tebou stydí :-))

 17. Myslím si, že bychom se Mod optat mohli.Ta otázka není rasistická, nemá erotický obsah ,netýká se provozovatelky avocode , nýbrž je čistě obchodní :-)))

 18. Blu, já myslím že to Mo bude vědět, páč Mo ví zpravidla všechno, i když někdy blbě. :o) Zeptáme se jí?

 19. Pro Pandu : Tak to už jsi se dostal od kosmetického zrcátka ke gynekologickému.Pokud ti, které hodláš obdarovávat ještě nezapomněli hru na doktory, tak bys možná větší radost udělal s tím gynekologickým ! Na druhé straně to bude pro tebe znamenat zřejmě větší prásknutí se přes kapsu 🙂 Sakra, kolik takové zrcátko může stát ? Myslíš,že to bude Mod vědět když ví, co stojí popelnice ? 🙂

 20. jako možná se ptám nemístně, ale.. ten vánoční dárek pro pandu by měl pro “onu oblast” představovat zrcátko a nebo raději plínky? :o)))

 21. Tzzz, ty Katchabičko ještě zvětšovací zrcadélko nepotřebuješ ! Jo jo, začíná to zvětšovací zrcadélkem a končí inkontinencí :-(( A hned má Panda další typ na vánoční dárek :-)))

 22. Teď jsem to u 13.komnaty zjistila, že TEN Panda si chlupy na bradě může holit a nemusí pinzetou trhat :-))

 23. uf, jsem tu zas…Mo, kdybys rovnou napsala Tabletka, tak vím, ale Pastelka mě zmátla :-)Blu, zvětšovací kosmetické zrcátko je ta nejdebilnější věc, co jsem kdy potkala zaručeně mě vždycky vyděsí :-))

 24. Teda dámy, když už jsme u té odporné věci, tak jsem si koupila za 400,-Kč zvětšovací kosmetické zrcadélko.Díky němu vidím každý chlup.Co chlup…chloupek !

 25. jo tak, pandy to začínají pomalu chápat. Mo nechtěla pandu, ale Paroubka. Pandy říkají, že Mo má špatný vkus. :o) Dobrou tobě Blu, a dobrou té prostopášnici Mo.

 26. To máš fuck blu, Paroubek nebo jeho z prdele dráth:-))))) takjako tak mi teklo z nosu u bazénů tekže nepřekřikoval nikdo nikoho:-))

 27. pozitivně, Mo. Někteří lidi by z téhož důvodu mohli jít dnes spát ihned po svém probuzení :o) A přicházíš fakt o moc, ten závěr je nádhernej, snad ho budou zítra opakovat. A zpívá Andrea Bocelli … krása!

 28. Dyť jsem říkala hluchá bulice:-))))))))blu nepřekřičel, protože jsemmusela do světa kvůli bazénům.-)))))

 29. byl tu takový bordel, že Ňuňa prožila 2 dny na poli a domů se vrátila hned jak se za Adamovým autem zavřela brána:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *