To s poslancem Dolejšem je mi fakt líto

a moc to nechápu.Ne, že by poslanec za KSČM, který byl napaden v Praze dosud neznámými útočníky a docela dost zmlácen, nezasloužil za svou politickou příslušnost pohlavek a nebo aspoň vykrákat za ucho, ale pokud se jedná zrovna o jeho osobu, takhle brutální útok si určitě nezasloužil.
V téhle souvislosti mi připadá dost divné, že nikdo dodnes nenamlátil například Grebeníčkovi:-(,pokud ten útok na Dolejše měl mít skutečně politický podtext.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

21 komentářů u „To s poslancem Dolejšem je mi fakt líto

 1. catk, jenže ono to má bohužel asi souvislost jedno s druhým, tedy s těmi lidskými právy, asi se líp buduje super ekonomika ( pokud na to má někdo recept, abyste se mě zas neptali,proč to na Kubě nejde:-))), s lidma,kteří si bojí i uprdnout, než s lima,co jsou moc free.

 2. Jestli mohu vstoupit do vašich zasvěcených debat. Třeba komunismus, který uplatňují v Číně má svojí logiku. Obsahuje totiž prvky tržního hospodářství, akorát s tím, že stát zasahuje do věcí, které mají i celkem smysl. Ač tedy mě nikdo rozhodně nemůže obvinit z příslušnosti ke komunismu, osobně mi přijde čínský model (neřeším lidská práva) mnohem účinnější tržní ekonomikou než to, co předvádí EU se svým sociálním státem a kvótami.

 3. Základní idea komunismu je skvělá. Všichni budou pracovat tak, jak nejlíp dokáží, a ve výsledku se budou mít všichni svěle.Má to jenom jednu drobnou, téměř nepodstatnou mušku: tuto myšlenku lze realizovat pouze s ideálními lidmi. A takoví nejsou…

 4. nakopat je všechny do prdele a zavřít do rezervace:))) tak to se mi dneska zdálo:)) ale to není reálný, všechna volná půda už je prodaná na hypermárkety:)))

 5. Všichni by si měli být rovni minimáně ve chvíli narození, ale touž bohužel neplatí vzhledem k hladomorům a podobným věcem,jinak si lidé jsou rovní jakože v podstatě, jakože každý má možnost získat vzdělání a vytvořit si rovné šance, což je ovšem taky utopie,to platilo snad v případě Kaina a Abela. Ani komunisti žádné rovnéšance nikomu nenabízeli, komunismus byl především o kastách a o více či méně “vyvolených” těch dobře zapsaných.

 6. V čem spočívá ta idea? Že všechno je všech a všichni jsou si rovni nejen před Bohem. V rovné společnosti neexistují žádné třídy, což je docela utopie

 7. Ač ideologii komunistů nemusím, ten útok naprosto nechápu. Pokud někomu tato ideologie opravdu vadí a je natolik omezený, že to neumí řešit jinak, měl by v první řadě seřezat Paroubka, který je komunista jak vyšitý, ač si teď říká jinak :o)

 8. nenápadně, no víš jak vznikla ta spisovná čeština obsahující slova jako “prezient”,”komunizmus”,”diskuze” a podobně?:-)Tak to vzniklo tak, že oni ti soudruzi jak vylezli z těch šachet a poldovek, tak neuměli používat slova ve správných tvarech a proto se to prostě přizůsobilo v pravidlech pravopisu, aby nevypadali jako degeši. A to nekecám, nedávno to říkal v TV nějaký profesor z Ústavu pro JĆ.:-))))

 9. Teď říkali ve zprávách, že “on se domnívá, že je to pro jeho stranickou příslušnost”, takže……….ví Bůh vo co de.

 10. JK: Inu, kdyz se nekdo hlasi k ideam, ktere byly zasterkou pro represe, utisk a vrazdy, at si to vyridim se svym svedomim… Ale ty hrubky.. 😉

 11. Jsem Komunista, ale máš pravdu, S tím Grebence myslím. Jinak podotýkám, že se mě líbí Komunistická idea, ne to, co tady bylo, to nemělo s komunismem nic společného, stejně tak dnešní demokracie, nemá s demokracií jako takovou, nic společného. A teď mě můžete ukamenovat, nadávat a plyvat na mě.

 12. Tuto úroveň už známe Myslím, že před volbami teď budou snahy vytřískat politický kapitál určitě dvěma stranami. To tedy zapotřebí nebylo. To je tak úroveň výtečníků, co napadají po ošetření záchranáře.

 13. Vyjadrovat svuj nazor na komunisty utokem skupiny na jednotlivce je fakt uzasny. Oc jsou pak lepsi nez KS v padesatych letech?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *