Kočk má asi nádor

asi určitě, ale ješě se neví jaký……….Ano tak tohle už tu dlouhlo nebylo, asi tak 8 měsíců dlouho.
Kočk má na boční straně bříška bouli, takovou nevinně se tvářící bouli jako hrášek a kdybych neměla zkušenost, netušila bych, že právě taková je špatně.
Vloni zjara jsem objevila příšernou bouli na Madlence a tak jsem ji okamžitě lapila a jely jsme k doktorce, ta ji prohmatala a řekla ” Tahle velká vrostlá, ta nebude nebezpečná, problém je toto…” a zavedla mi ruku na hrášek jako má teď kočk.
Dnes tu byl veterinář ostříhat Tině pazoury a ak jsem lapila kočka a ukázala mu hrášek. ” No to je nádor, to musí ven a pak se uvidí!”.
Nevím,která z těch boulí vlastně zabila Madlenku, ale
chudinka kočk, je mu teprv 9 měsíců………………..

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Kočk má asi nádor

  1. No, vyšetření ti nic neudělá :o) A nějaký smysl to má :o) Pejska i kočk se pohybují ve stejném prostředí jako ty. Navíc kočk bouli neměl a dostal ji až poté, co jsi ho přijala za svého.

  2. Nas kocicak melnebo ma taky bouli, ale on tam ma nejspis diabolku. Jinak je spousta takovych veci, co nic nejsou, Dorka je jich plna a vyndat by se mela jen jedna, ale jen kdyby ji bylo tak o 10 let min. Drzim palce, at to nic neni. Treba si tam neco zabodlnebo ho neco kouslo a ono se to opouzdrilo vazivem.

  3. Ježiši co je podezřelého na tom, že pejska stará 13 let má boule? Brita je měla taky a řív než jsme přišli sem. A kočk je divoké zvíře, neznáme jeho rodové dispozice, nevíme nic.

  4. To je dost podezřelý, druhý nádor za tak krátkou dobu, opět na tvorovi v tvé blízkosti se nacházejícím :o( Otázkou, jestli tam máte zdravé prostředí… a jestli by ses neměla taky stavit na nějakým celkovým vyšetření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *