Jak jsem včera, dnes a zítra, šetřila.

Aneb, to byste vůbec nevěřili, co všechno lidi vyhodí!Ale k popelnicím se to zřejmě už dostává přebrané, protože tam jsem nikdy nic zajímacího neviděla.
Začalo to tak, že dcera “člověka z půdy” se tento týden vystěhovávala do nějakého náhradního bydlení a zpět se nastěhuje až tatínek sobě postaví byt a ateliér a jí byt.
” Pokud byste něco nestěhovala, tak mi dejte vědět!, povídám jí asi před 14ti dny ” třeba by se mi to hodilo do suterénu!” a ona na to, že určitě bude stěhovat tu kuchyň ( škoda) a určitě ne pračku a taky možná ne botník a gauč. Podotýkám, že všechno je staré/nové od konce roku 2003.
Taky slíbila, že mi nechá otevřenou půdu na které má můj muž-bordelář ještě pořád své věci, tak aby si mohl odvézt co bude chtít, co zbyde, nahází stavební firma ( určitě poté, co to proberou:-)) do kontejnérů.
A tak jsem se šla včera podívat nahoru, zda je ta půda odemčená. No tam vám bylo naházených na hromadu věcí!!
Bedna s CDčky, bedna s audiokazetama, krabice s botama-nenošenýma, kabelky, na zemi se válely černé žoržetové značkové šaty vyýšívané korálky ( jsou Káře), úplně nová džíska, skoro nová letecká kožená bunda s beranem, taška plná hraček pro mimina Chicco, krásný proutěný koš s víkem, krásná dřevěná krabice s víkem a taky kočárek ( miminko Sofia má kočárky 3) a milion dalších zajímavostí:-)).
“Ten kočárek je taky volný?” odeslala jsem paní Oleně smsku, protože to už se mi přece jen zdálo MOC, protože je prakticky nový, a na chalupu pro Auru by se mi hodil. Takže jo, i kočárek byl volný, ale na chalupu ho mít nebudu, protože po něm okamžitě skočila Adéla:-))
No a zítra nebo v neděli ještě převezu tu pračku, botníček a gauč a další věci, které mi zatím nechala pod zámkem, jak mi dneska vzkázala:-).
No a pak, že já prý nešetřím, pch:-))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Jak jsem včera, dnes a zítra, šetřila.

  1. Valím oči :o))) Zvlášť ta pračka a kočárek mě překvapily… Holt dcera je malinko marnotratná :o)

  2. JKProvokovat je možná pro některý typ lidé zábavné, pro některý zas hodně nezábavné, ale to je jedno. Vyjádřit se na číkoliv adresu ve smyslu, že ” je tak asociální, že “nemůže soucítit s lidickým lidem”, je pro mne nad rámec všeho. A starosti si nedělej s tím, kam co píšeš, Tvé glosy mají s odpadky do činění vždycky.

  3. OmluvaMod, u Heleny jsem si všiml jednoho. Vy jste nerozpoznaly, ani jedna, že prvokuji, a berete to vše vážně. Tedy, omlouvám se uplně za vše, nepočítal jsem s tím, že to nepochopíte. Tedy u tebe jsem to již pochopil, ovšem Helena mě překvapila. Tak tedy OMLUVA za VŠE. Nemá to sice do činění s odpadky, ale ty to pochopíš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *