A pak, že já jsem prý prase!

Že jsem nepořádná, tak pod to by se moje maminka podepsala vlastní krví a já bych to klidně parafovala!Moc pořádná totiž nejsem a není to jen tím, že prostory v kterých se pohybuju jsou přeplněné předměty, ani tím, že mám 3 pesy a kočka a ještě nedávno jsem měla 4 pesy a všichni smí do postelé a na všechny gauče a prostě všude. Prostě představa soustavného uklízení, vysávání a všelikého smejčení je mi vodporná a tak sice peru denně třeba 3 pračky a obden převlíkám postele, ale zas je všude kolem plno nevyžehleného prádla a tak:o). Ale z jiného soudku,

Před 10ti lety,když jsem koupila tuhle chaloupku ( já,protože Filipovi se vůbec nelíbila:o)), první věc, kterou jsme sem přivezli bylo sezení z Baumaxu, lavice, stůl a dvě křesílka a na ně takové ty zahradní barevné polštáře oranžovo-žluto-tyrkisové. Sezení dostalo za ta léta zabrat, protože bylo pořád venku a tak jsem před dvěma léty vzala nátěr a přírodní barvu dřeva jsem namořila na hnědo a bylo zase jako nové. Ty polštáře dostaly samozřejmě zabrat taky, jednak byly taky pořád venku a druhak si ně ně chvílema sedaly i pesy, Madlenka vlastně soustavně, ale občas se vypraly a pořád mi připadaly docela ucházející. Až do letoška. Letos jsem se ulakomila a koupila nové, zeleno-oranžovo-okrovo-béžové.No a ty staré jsem naházela Gerince na trávu k bazénu, na její plovárnu", aby to měla měkké,když má ty nemocné klouby.

Je to asi 14 dní, co Filip pravil, že  jim to sezení dáme dozadu", teda jako Adamovi, Adéle, Gremlinům a Pokemonce a já se zachmuřila, protože jak všichni víme, ne moc ráda rozdávám svoje věci, ale jeho argument, že  čím víc budou sedět u sebe vzadu, tím míň budou sedět tady vpředu" mi připadal tak pádný, že jsem to tam všechno dokonce i sama nanosila, včetně těch nových polštářů. A taky jeden ten starý jsem věnovala jejich psí Pastelce-Sněhurce.

Dnes jsem si byla vzdahu chvíli hrát s Gremliny na pískovišti a pak jsem si šla dát ke stolu cigárko. Sednu si na svou starou lavici" říkám si a už už jsem to málem udělala, ovšem zrak mi padl na to polstrování a tak povídám Adéle  To je zvláštní, že ty nové polštáře vypadají po 14ti dnech k nerozeznání od toho 10 let starého na kterém se válí pes :o(.

Cožeeeee"? nahodila Adéla svůj překvapený ksychtík č. 6  které jsou 10 let staré? cožeeeee? a tyhle byly úplně nové? cožeeee?"

Tak si myslím maminko, že nejsem zas až takové prase, jak si o mně celý můj život myslíš:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *