Moje srdce je na kusy!

Ale snad…………….Miluju, když to všechno funguje……

Včera jsem sbalila Gremliny a od vydání prvního bombónu k vystoupení ze Zuzky před domem nám to trvalo 40 minut, dobrá práce. Spěchala jsem, protože na pána, který měl přijít tu zmrvenou koupelnu, jsem čekala měsíc.

Přišel, dokončil, pak řekl  Beru …….na den, takže půlku." já zaplatila a šel. Až když odešel napadlo mě, že ještě nikam chodit neměl, když jsem si ho zaplatila na půl dne, no ale marná sláva, už byl pryč.

Pak jsem to všechno uklidila a na zem postavila velkou skleněnou vázu a do ní dala růži. Je to skoro hotové, chybí už jen detail, dveře a futra.

Kára přišla z práce už  před sedmou a já ji přemluvila jít na večeři. Mochito jsem měla jen jedno, večeře byla hnusná, zaplatily jsme 500 a usnesly se, že TAM už jíst nepudem.

Doma to bylo příjemnější, přišel Kolumbus, pak jsem si napustila vanu a bez dveří jsem vzala koupel. Topení se poprvé rozehřálo a já taky celá zehřátá jsem se uchýlila se svými představami do postele s představou, že úhradami prostřednictvím internetu se budu zabývat až zítra.

Ráno mě moje představy probudily už v půl deváté ale platit se mi ještě moc nechtělo a tak jsem hodinku, než jsem začala prohlížet co musím zaplatit, jen tak lelkovala.

 Vaše certifikační oprávnění pro vstup do intb. vypršelo,bla,bla, bla…….." , to mě zmátlo, protože ačkoliv se těším, že už bude listopad:o), vím, že je dnes 5.10, že včera bylo teprv 4.10. a taky vím, že mě už 3 týdny každá bankovní operace upozorňovala tabulkou, že certifikát zemře 11.10. , prostě za 21, dní, za 20 dní, za 18 dní, atakdále, prostě 11.10. a já nemám ráda, když mi někdo udělá 11.10 po 4.10., no nezaplatila jsem nic. Stejná věc se mi stala před rokem, skoro stejná, bez upozorňovací tabulky, práce ČSOB se zkrátka od loňska výrazně zlepšila.

Posbírala jsem 8 lístků od doporučené pošty, které se mi nasbíraly za poslední týden, oblíkla se, zjistila, že jsem zhubla nejmíň 20 deka ( ty představy mi dělají dobře:o)) a jela do Sportovní na poštu. Název ulice se může zdát zavádějící, ale já jela autem, ne na kole. Fronta nebyla  Pokud je to od MP, nechte to tam spinkat" povídám a předávám 7 soukromých a 1 firemní lístek. Všech 7 soukromých paní vyhodila, že už tam k ním dopisy nejsou, nevím sice proč po týdnu, ale kdo by to řešil, nechala mě vyšvihnout dva podpisy za firmu a předala mi dopis od MP (ehm).

Tak tady už mi dneska žádná pšenka nepokvete!" pomyslela jsem si a vyrazila k Labi a protože bylo teprv půl 4 a tedy všechno u Labe ještě otevřeno, vzala jsem to přímo do zlatnictví.

To srdce je na hadry paní, sem to vůbec neopravoval, protože bych to musel rozebrat celý a ono by se to mohlo taky úplně zničit!"

Bylo tam 14 dní, to srdce je můj rituální předmět č. 2, bez něj nedám ani ránu, ale prostě se mu prodřelo držátko a upadlo, jak mělo přikázáno, v posteli, abych ho neztratila. Zlatník mi ukázal kde všude je problém, pak pochopil, že bez toho srdce prostě nemohu dál žít a dohodli jsme se jak a že ho do zítřka opraví cestou nejmenšího odporu. Snad. Snad to opravdu nechal na zítřek, dneska by se rozhodně na kusy rozpadlo:o).

Gerinka s Tinou byly na zahradě a Zlato se svým pánem někde ve světě, kočk spal v mé posteli tak zamotaný sám do sebe, že se vůbec neprobudil.

Pak přijelo Zlato a pak se mu udělalo nějak nevolno a vyblinkalo z kuchyně, přes celou chodbu až ven na terasu čáru dlouhou nejmíň 15 metrů, no asi mu bylo spíš těžko než nevolno, hodně těžko.

Ne, nedám si panáka dneska:o)), potřebuju zhubnout a s tou kořalkou by to rozhodně nešlo!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *