Jste to co jíte:o)

"Proboha nejsi těhotná?" vykulila oko Kára, když uviděla na talíři mou včerejší večeři!

 
Včera jsem se rozhodla k zásadnímu kroku, zhubnout 30 kilo, nebo aspoň 3:o),zimní dovolená se blíží a kdo má kupovat o číslo větší neopren, takže žádné čokolády, sušenky ani sušenky s čokoládou, žádné rohlíky a pokud vůbec nějaká strava, tak dělená:-/. Rowdy sice svého času říkal, že člověk hubne jen když se zadýchá, já se občas sice zadýchám, ale nějak při tom prostě nehubnu, asi se zadýchávám málo nebo málo často:o).
Včera jsem obědvala řízek jen se syrovou mrkví a do večera mi vyhládlo a tak jsem už cestou ze Zaječí Lhoty při průjezdu Kotěhůlkama, přemýšlela nad tím, co bych odděleně zobla.
Odděleně je odděleně, takže žádný McD , snad Pithart by připadal v úvahu, ale na žádného jsem cestou nenarazila a tak jsem po zaparkování vběhla do české Večerky a k večeři jsem si koupila.
Utopence
Tlačenku
Krabí salát
Feferonkový salát
Párky
Šunku
a žádné pečivo.
Bylo to moc dobré, všechno a těhotná nejsem, kdyby jo, musela bych přikusovat Laskonku:o), jsem to co jím, teda prase:o))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *