Kterak se zbavit baby M.

O babě M. už jsem psala, dodnes nevím odkud má tu mou vizitku a naprosto nechápu kdo jí vyprávěl o mých úžasných schopnostech, nevím v kterých oborech, že po mně tak jde. 

První schůzku jsme měly v září a já prvních 10 minut poslouchala velmi pozorně, druhých 10 už jen chvílema a třetích 10 už jsem si píš jen tak lelkovala, protože ona mluvila o internetovém čemsi a tomu já vůbec nerozumím a ani nechci a myslela jsem, že jsem svůj postoj na závěr docela slušně přednesla a odůvodnila.

Myslela jsem blbě.

Baba M. se ozvala po 14ti dnech a loudila další setkání a tak jsem uvzdechla a dala termín, který den před setkáním odvolala a navrhla dva jiné. Vybrala jsem si a slíbila, že za ní dojedu za Prahu, což jsem taky tehdy udělala, ovšem zbytečně, tehdy se vypravila na jinou schůzku do kadeřnictví a tak jsem 2 hodiny čekala,abych se dozveděla, že je ještě u holiče a…………

Když volala asi po týdnu znovu byla už moje smířlivost ta tam a myslela jsem si, že jsem ji odbyla navždy, leč nestalo se, volá pravidelně tak jednou týdně a já to někdy neberu, někdy jí řeknu, že na ni nemám čas, někdy, že mám jednání. Evidentně se někde doslechla, že jsem génius a tak to nevzdává.

Dnes ráno volala zas a tak jsem najela na jiný systém

 Dobré ráno paní M., no to jsem ráda, že Vás zase slyším:o), pravda, nemám teď moc času, ale máte štěstí, něco volného se tu najde a DOKONCE si můžete vybrat i čas:o)). Takže mám tu volno 7. 9. v 11 a ve 13, ovšem v obou případech bohužel musíte za mnou do Vršovic, protože v 11.45 i ve 14 mám další jednání v Kodaňské:o). Aha, teď nevíte, no nevadí, tak já Vám jeden z těch termínů rozhodně rezervuju a úplně bude stačit, když mi brnknete třeba 5. a já Vám řeknu, který pro Vás zůstal:o). Mějte se hezky:o)) papa."

No tak uvidíme, možná mám nejméně do září klid:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *