Když reforma, tak pro všechny!

U Souboje Titánů na Primě jsem sice dnes dopoledne po vejcích usnula, ale nevadilo ,následoval další u Moravce na ČT 1. 

Tu vládní obhajoval titán Čunek a aby to všem jako objasnil ( protože podle ekonomů  tohle není ta reforma spasitelná, ta která měla přijít už někdy v období 92-96), udělal to zhruba takhle  My to musíme lidem nejdřív ukázat, aby si zvykli!"

No nevím, mám pocit, že lidé si spíš zvykli na přijímání sociálních dávek, prodlouženou mateřskou a následně zvýšení jejich dávek, 5% DPH z potravin, hojné návštěvy u lékařů zdarma, syslení léčiv a odvykat si, případně zvykat si, že bude hůř, se málokomu bude chtít, po 16ti letech už ne,  ale KLID, no podívejte se" titán Paroubek s tím počítá a rozhodně počítá i s tím, že středová pravice ( jak označuje vládnoucí seskupení), těžko přežije toto volební období, natož to příští, bohužel, či naštěstí, jak pro koho, nikdo není schopen udělat zásadní reformu za 4 roky, ani Paroubek ne, naštěstí.

Takže? No lidé to prostě uvidí a zvyknou si těžko jak na tuto reformu, tak na tu rýkající se rómů o které u Moravce hovořil jako o bodu zlomu" sociolog Ivan Gabal

 Dnešní generace 15 a 16ti letých rómských kluků a holek je generace, která nikdy nikoho neviděla pracovat!" říká Gabal a mimochodem dále také říká, že všichni, kdo kritizují Čunka by měli nejen kritizovat, ale začít  dělat i něco jiného než brát  obrovské peníze za to, že se tváří a hovoří sociálně. Koho by zajímalo podrobněji jak to Ivan Gabal vlastně myslí, může zde http://ihned.cz/c4-10076520-19663500-00000K_d-sladek-mluvil-cunek-uz-jedna

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *