Nevěry jsou i pro Věry

 Úvaha o nevěrách obecně:o)

 

Zatraceně zvláštní je, že muži trpí utkvělou představou, že ženy , když jsou vdané, musí být vdané šťastně. Ne nemyslete si, že tohle si myslí jen muži, kteří, ač šťastně ženatí, jsou sami nevěrní, tohle si myslí prakticky všichni muži, ti z popsané kategorie, ale i ti šťastně ženatí a věrní, tak ti blbě ženatí a věrní, potom i ti blbě ženatí a nevěrní a taky ti  ještě svobodní.

Zvláštní pak taky je, že i muži nevěrní, bez ohledu na to, zda patří do skupiny šťastně či nešťastně ženatých, vůbec nenapadne myšlenka, že nevěrná by jim mohla být i jejich šťastně či nešťastně vdaná podváděná nebo nepodváděná manželka.

Jsou tak ješitní nebo se jim nechce o tom přemýšlet až do té míry, že by si něco takového připustili?

Nedávno jsem někde četla, že 9 z 10ti manželství je nevěrných, pak taky, že nevěrných je 90% mužů a snad jen 50 % žen a pravda, moc tomu nerozumím, protože pak nechápu s kým je nevěrných těch 90% mužů. Milovaný mi to sice vysvětloval a říkal, že to je logické a přidal k tomu i nějaké výpočty, na základě kterých jsem pochopila, že ženy jsou skoro o 50% víc promiskuitní než muži:o), možná by bylo fér, aby se přiznaly i ty ostatní ze zbývajících 50ti%, protože jinak těch stávajících 50% vypadá promiskuitně až moc:o).

Z dnešního praktického virtuálního výzkumu založeného na 3 vzorcích ( z toho 2 vybrány namátkově) jsem pochopila, že z nevěry je podezřívaných 100% mužů. Někteří z testovaných  mě mají na ICQ pojmenovanou jako chlapa, někteří mne žádají, abych schovala svou fotku, protože na ní jako chlap nevypadám, někteří dokonce doma tají i skutečnost, že umí psát.

Tak těmto všem se třeba vůbec nedivím, že patří k těm 9ti z 10ti:o))

 .

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *