Pocem, běž tam,

strč mi ho tam, dej mi pusu………. Znáte ten vtip o slonici a mravencovi? Neznáte, no nevadí:o)Až do dneška jsem si myslela, že není nic snazšího než vymalovat stěnu originální namíchanou barvou. Dnešek mě z omylu vyvedl, ne všichni to považují za snadné a ne každému se to podaří a tak jsem dopoledne naklusala do vymalovaného bytu, chvíli sháněla váleček a pak to všechno přemalovala.

Než jsem se pustila do následného úklidu, volám Filipovi, že se k Labi odpoledne rozhodně nedostanu.

 Zavolám Ti za chvíli, právě odjíždím a Adéla drží psy."  a zavolal,  za chvíli a řekl mi, že

"Nemá čas, protože musí pro chleba než mu zavřou." . Inu, tak jsme si nic neřekli, já douklízela, vrátím se domů, na ICQ vzkaz

 Mucíku, prosím tě vsaď Sportku ( a návod- nikdy jsem to ještě totiž nedělala), já nikam nemůžu jet, protože Adéla šla do vesnice pro chleba.", proboha, kolik toho chleba za jeden den spotřebujou, myslím si a odepisuju  Nevím, jestli to stíhám, musím na poštu a pak na Smíchov k Marksům vyměnit tu košili co je mi malá přes…….., no a pak s tím telefonem změnit paušál na Go nebo jak to je a tak.!"

A jedu. Na Počtě fronta, že když jsem  to vyhodnotila, bylo zřejmé, že tam budu stát ještě v 8 večer, tak jsem zas šla. Praha ucpaná na totálku, jak jsem zjístila posléze – na Smíchově se rvali Slávisti a Bohemisty a bylo tam tolik policejních aut, že nebylo kudy projet, a v tom, při totální ucpávce v Reslovce mi přišla SMSka

Prosím Tě kup chleba, už nebyl, Adéla. ".

Mně Vám ta smsska tak vytočila, že jsem v první chvíli myslela, že to auto zamknu v tom jízdním pruhu, přejdu silnici a pudu do Alberta pro ten chleba.

Chleba jsem koupila v Kafefůru, košili mi nevyměnili protože větší přes prsa neměli, telefon jsem zrušila a chleba jsem koupila, dva !

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *