Umíte se rozcházet? Ne? Nevadí:o)

Kdo se neumí rozejít, může si najmout profesionála, už i na tohle existují profesionální firmy, které nabízí i lekce kurzů rozcházení!Bojíte se svému drahému či drahé oznámit, že se chcete rozejít? Žádný problém, vyřídí to za vás profesionál. Zřejmě první firma svého druhu na světě má práce až nad hlavu. Za mírný poplatek doručí vašemu partnerovi či partnerce zprávu, že je již bývalý nebo bývalá. Za službu, kdy Bernd Dressler oznámí ženě či muži, že jeho partner s ním skončil, si účtuje 50 euro, tedy asi 1400 korun. Říká, že takhle v posledních jedenácti měsících již pomohl vyřešit asi dvě stovky vztahů.

"Skoro nikdy mne ale nepozvou na šálek kávy," stěžuje si profesionální rozchazeč,

většinou jsou hrozně překvapení.", no aby nebyli, že jo!? :o))

<>Obvykle mu návštěva zabere tak tři minuty a velmi často za sebou zanechává šokované tváře.<>Lidé, kteří dávají přednost "staromódnímu" rozchodu, si u Dresslera mohou objednat Kurz rozcházení v několika lekcích.

Pan Dressler sice nabízí i poradenskou službu pro ty, kdo chtějí svůj vztah zachránit nebo se omluvit za nevěru, ale největší zájem prý přece jen mají jeho klienti právě o zprostředkování rozchodu na dálku.

No tak to vidíte, podnikat se už dá naprosto ve všem, akorát teda nevím, kolik podobných sdělení by pan Dressler přežil u nás v Čechách, oni ti Němci jsou přece jen míň, ehm, asertivní:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *