Chcete něco někam poslat?

Chcete, aby to co pošlete taky někdo konkrétní dostal? Pak proboha nepoužíjte Českou poštu!

Omámena sloganem "Dnes podáte, zítra dodáme" jsem opětovně neuposlechla vlastních instinktů a uchýlila se k zdánlivě jednoduchému řešení, poslala jsem balíček na Moravu prostřednictvím České pošty!

Minulý týden jsem potřebovala doručit dárek k narozeninám které byly v neděli, ve středu jsem ten dárek koupila a zabalila jsem nejprve dárkové a poté poštovní balení, do obálky jsem pak ještě vložila peníze na kytku (adresát měl všechno vybalit, dobalit, skočit pro kytku a všechno to předat) a ve čtvrtek ráno jsem vstala v nekřesťanskou hodinu, v 8, abych do 9ti balíček odeslala, protože jsem se domnívala, že kdybych nevstala a nejela na tu poštu ráno, ale až odpoledne, vyrobila bych České poště problém protože by nemohla "zítra dodat"!

Je fakt, že místo určení bylo 400 km vzdálené, ale nebyly to žádné Zaječí Lhoty, prostě normální, poměrně hustě osídlené okresní město do kterého jezdí nejen autobusy a auta, ale i vlaky. Taky je fakt, že ten čtvrtek-pátek se mi zdál docela šibeniční ( a netuším jak to dělá Česká pošta v sobotu, teda už tuším, nedělá TO nijak!), ale spokojila bych se i s pondělkem, nakonec kytka den po narozeninách nemůže škodit.

Ten balíček samozřejmě nedorazil na místo určení ani v pátek, nedorazil ani v sobotu, ba ani v pondělí, nedorazil ani dnes, tedy v úterý, takže příště patrně použiju služeb DHL, protože přes Moskvu to tam bude dřív a navíc budu mít přehled, kde obálka právě polehává!

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *