Máte hodinu fóra? To nevadí!

aneb Slávia Sparta 2:0  NA SPARTĚ! :o)))

Dneska jsme si s Waldou odpoledne vyjeli od Labe k Vltavě, ve 3/4 na 2, protože u zubaře u Pípáku jsem měla být v půl 4. Tak si tak jedu jedu a přemýšlím, co budu dělat tu hodinu mezi půl 3 a půl 4, když je teprv čtvrt na 3 a já už proplula Holešovičkama, to jsem ovšem netušila, že most je Zabarikádovaný a ani se to nehne.

Ve 3 jsem volala na City, abych jim tam řekla, že je to totálně chucpaný, což se jim asi líbilo a tak mě po 5ti minutách pustili až nahlas, kdybych to tušila určitě bych řekla i odkud to mám.

Zašpuntovaná Praha mi většinou nevadí, prostě to k tomu městu patří, já vím kudy co můžu objet a když to nejde ani tamtudy prostě vím, že je to totálka, ale na nervy mi lezou různí pospíchalové co Vás předjedou zleva na nájezdech i když je tam jen jeden pruh, zacpou ucpanou kolonu na vjezdu a pokud možno pak ještě i jeden pruh magistrály,protože oni nechtějí jet v pruhu pravém, ale rovnou v tom levém. Tak takových mě dneska předjelo asi 100, všichni evidentně pospíchali daleko víc než těch 1000 aut v řadě.

Na Pípák jsem dorazila po hodině a půl, tedy ve 3/4 na 4, tedy v čase, kdy jsem už čtvrt hodiny měla sedět v zubovacím křesle a ta čtvrthodinka zpoždění mě stála další hodinu sezení v čekárně. Navíc to dnes bolelo a já řekla zubaři, že nechápu proč tam chodím, když takové služby mi poskytne každý veterinář.

Když jsem vyšla ze zubního baráku, a došla pár metrů na Pípák, bezradně jsem se rozhlédla a usoudila, že ani domů, ani domů k Labi to nemá smysl a tak jsem to střihla do Kafefůru na Smíchov, v rádiu zrovna varovali všechny řidiče, aby zůstali tam kde jsou, protože na Spartu se snaží dopravit 20 tisíc fanoušků.

Víte, že Slávie nevyhrála na Spartě už 14 a půl roku? Smutný příběh a tak jsem si koupila ledové kafe a punčochy co držej samy, zaváhala asi nad třemi sty páry bot a vrátila se do Waldy, zrovna hlásili, že těch 14,5 roku už delších nebude:o))))))) a to mě tak zaradovalo, že sem se rozhodla z garáží vyjet, protože když máte takovou radost, nevadilo by v tom autě za jízdy ani přespat:o)

P.S. Laco, hned jsem si vzpomněla na Tebe:o)) 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *