Komentáře

jsou často dřina!Nejsem vybavena žádnou čtečkou, která by mne upozorňovala na nové blogové skvosty a tak si většinou sednu k soustruhu, otevřu si své avocode, pročtu komentáře, prohlídnu co je nového na blozích které otevírám pravidelně a tu a tam po oslích můstcích přeskáču i k těm které nemám ve svých odkazech, protože jsem si ještě nevyžádala jejich souhlas  ( z různých důvodů). Většinou u toho nemyslím na to, jakou zmrzlinu mám ráda, prostě si přečtu co je nového v Lorrainině lednici, pak skočím do Báru, překontroluju co je kde chucpaný, pak všechny ostatní inženýry, Milovaného, každodenně zkonstatuju jak mi chybí maya a nakonec zabrousím na hlavní stránku jestli se přece ještě nenajde něco co jsem přehlídla.

Ne všude dění komentuju, mnohdy mám pocit, že je lepší se mlčky vytratit abych něco nepošlapala, nebo naopak do něčeho nešlápla, mnohé texty jsou tak těžké, že nepochopim vocode,  mnohde naopak tak napráskané intelektuálnem, že pochopitelně nemám co dodat, někde příliš odborné, pak nemám co dodat, někde se naopak dá vždycky něco říct a pokud se nenajde nějaký divný pták, nikomu to nevadí.

V poslední době se mi hodně často stává, že někam napíšu komentář a vykoukne na mě hláška, že tento se objeví případně neobjeví až po patřičné cenzuře, tak tam už komentovat nebudu, možná už tam dokonce ani příště nepudu jakkoliv chápu, že se spamery je potíž, přece jen, cenzurované názory mi vadí, všechny nejen ty moje.

Nemyslím, že by moje komentáře byly vysloveně kontroverzní, natož pak urážlivé, případně vysloveně od věci, ale někdy se to stát může,že od věci jsou, někdy třeba nepochopím úplně přesně oč autorovi šlo, ale najde se zde pár renomovaných" blogů, jejichž autor se ještě nikdy neobtěžoval na můj komentář, možná pro něj hloupý, odpovědět. Prostě příjdu, řeknu dobrý den" a většinou se usměju  a NIC, žádné dobrý",  ani to polib si prdel", pravidelně, kdykoliv, měsíce, vždycky.

No a tak dneska, většině, dobrou, některým  pak  Vy mi taky můžete." :o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *