17.12. den dobrých zpráv:o)

Vyhrožovat a nadávat Paroubkovi emaily není trestné, rozhodl tak dnes Obvodní soud pro Prahu 4, pokud byste se takto rozhodli konat, jedná se pouze o přestupek:o)

Soukromá nemocnice ve Vrchlabí nebude od Nového roku vybírat poplatky od novorozenců a dětí do 18ti let, neboť takové jednání považuje za asociální a v rozporu s dobrými mravy.

Dálnice D3 už má (Praha-Rakousko) 15 km, zbývá dostavět už pouze 156 kilometrů!¨

Dálnice D3 u Stoklasné Lhoty

Vypadají hezky:o)

Před znásilněním je možné se nově chránit ostnatým kondomem:o) Tedy pokud bude dotyčná chráněná novým speciálním zařízením podobným kondomu, které je z plastu, vkládá se do vagíny a uvnitř obsahuje ostnaté výběžky harpunovitě ohnuté směrem dovnitř. Jakmile muž zkusí do ženy vniknout, ostny se mu zaseknou do údu a celý plastový kondom mu pak dokáže odstranit jedině lékař.

Rapex je kondom pro ženy, který obsahuje ostny fungující jako rybářské háčky. 

:o)))

Mezi Slováky převládá přání obnovit Československo. Příznivců obnovení federace je na Slovensku víc než jeho odpůrců, přestože by tak Bratislava zřejmě ztratila status hlavního města.Patnáct let po rozdělení Československa převažuje na Slovensku názor, že lepším řešením by bylo zachování Československa. Až 41,7 procent Slováků by podpořilo případné obnovení Československa, 40,8 procenta by bylo proti. Jak vyplývá z průzkumu agentury MVK, který zveřejnil deník SME, Slováci vzpomínají na Československo v dobrém. 

Svátek má dnes Daniel, tak všechno nejlepší:o) 

No tak uznejte, není to dnes krásný den?:o)) 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *