Můžou nám být osoby blízké lhostejné?

Osoby blízké, no samozřejmě tím nemyslím přátelé a kamarády, kdyby nám byli lhostejní, asi bychom s nimi nekamarádili:o)

Myslím spíš příbuzné, ne takové ty co máme odmala a jsme na ně zvyklí, spíš takové ty, co se nějakým více či méně záhadným způsobem, nějak, našimi příbuznými stanou. Třeba manžel, manželka:o)))), no to asi někdy taky, ale tak to zrovna nemyslím:o).

Tak jako tak, příbuzní, ať už více či méně příbuzní, v nás většinou vzbuzují nějaké emoce, ne-li přímo vášně, máme je moc rádi, rádi, nebo neradi, případně je rovnou špatně snášíme a nebo vůbec nesnášíme. Můžeme na ně mít zlost, vztek, mohou nás prostě jakkoli iritovat.

Na jednu takovou skoro příbuznou jsem chtě něchtě občas vzpomněla na své dovolené a výsledek mě překvapil! Donedávna jsem si myslela, že se mi prostě nestalo, abych ji měla ráda, často jsem si myslela, že na ni mám ale fakt vztek, ovšem teď si s překvapením uvědomuju, že ačkoliv jsem ji neviděla pouhé 3 měsíce, nedovedu si vybavit její obličej, její hlas, nebo melodiku řeči, po 3 měsících z ní zbylo jen jméno.

Divné, zřejmě ve mně nikdy nevzbudila vůbec žádnou silnější emoci. ¨

Divné. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *