Sledujete Otázky Václava Moravce?

Samozřejmě myslím ty v neděli ve 12 hodin na ČT 1.

Já ano, pravidelně už 5 let a pokaždé, bez ohledu na téma a vybrané hosty, se nejmíň 5x rozčílím a 3x naseru, tedy tak tomu bylo donedávna.

V posledních týdnech si v neděli na Otázky pouštím ČT 24, nejpozději od 11.45, abych si před aktuálními problémy připomněla ty z dob dávnějších, Archiv ČT 24, dnes rok 1970.

Soudruh Gustáv Husák, dělníci z ČKD, pionýři z Vimperka, Soudruh Brežněv podepisuje se soudruhem Husákem zásadní dokument zajišťující existenci našeho státu " Smlouvu o přátelství a spolupráci se SSSR", plíživý imperialismus opět prosakující Šumavou od našeho úhlavního nepřítele Západního Německa, Poučení z krizového vývoje, ozbrojené Lidové Milice při příležitosti oslav Vítězného února na Staroměstském náměstí, šťastný Lid oslavující na Václavském náměstí 1. máje, pusinky od Brežněva, soudruh Husák okukující výrobu turbín, učňovská mládež si na Hradě vyměňuje poznatky se soudruhy Husákem, Kempným a prezidentem Svobodou, tisíce mávajících vlaječek v rukách šťastného lidu, tisíce karafiátů-zřejmě rudých……

Začaly Otázky, dnes se jistě rozčílím maximálně 2x a naseru asi jen jednou :o)!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *