Zánět dutin

 – po prvním poločase 560,-Kč !

Moje hlavové dutiny jsou ucpané už drahně let, nejmíň 20, původně se mi nějak udělala alergie prakticky na všechno co se dá ve vzduchu potkat a pár let na to se to prostě všechno nějak ucpalo, no a tak kašlu,dost a už nejmíň 25 let. Pomáhá jedině pobyt u moře, ale letos se tak nestalo, protože běžně ucpané dutiny se zabetonovaly ještě chycenou virózou, takže jsem kromě kašlání navíc ještě kašlala a kromě smrkání taky i smrkala.

Po návratu domů jsem se navíc i vylekala, protože když jsem začala kašlat a kašlat, začala jsem taky modrat, modrá mi moc nesluší a tahle mi z některých části obličeje mizela dost pomalu a já pochopila, že budu muset ke své velmi praktické lékařce osobně, protože na modrou telefonická konzultace stačit nebude, a tak jsem vytáhla z prasátka drobné a vypravila se tam.

Doktorka mi změřila tlak, poslouchala si 20 minut zepředu, zezadu i z boku jak dýchám, klepala mi do hlavy a pak pravila, že moje ucpané dutiny mají těžký zánět.

Na recepis jsem dostala antibiotika, která se vycucnou v nápoji přes brčko, fufátko na dýchání krkem, fufátko na dýchání nosem ( které nefunguje) a prášky na spaní, abych měla možnost udusit se milosrdně ve spánku. V lékárně jsem pak zaplatila ty prášky na spaní ( 140.90 ), doplatky a poplatky, suma sumárum 562,- Kč, ale je to jen poločas, v úterý si budu muset doplatit a poplatit ještě další brčka, v 1. kole jsem "dostala" jen jedno balení, protože dochtorka říkala, že mě zná, že jsem lempl a že bych jí po první sadě v úterý zavolala, že je to OK a už bych nepřišla. Ano, zná mě opravdu dobře:o)

Brčka stojí nějakých 498,-Kč, doplatek na ně dělá 150,-, když přičtu minimální doplatky fufátek a cenu uspávacích prášků, převážnou část ceny léčiv činily poplatky za položky na receptech.

30,-Kč za ošetření lékařem jsem neplatila, mám si je prej strčit…………., do prasátka:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *