To všechno ta televize !

Po neuvěřitelném jednání v bance, kde jsem zjistila, že blb není banka, ale její pracovník, který navíc chodí v botech, které by  Rowdy vyhodil už před 30ti lety, jsem nevěřícně postála ( jako 30tá v řadě) na úřadě MČ naší Prahy. Ověřování přesunuli do moderní prosklené místnosti bez klimatizace a možosti vyvětrat, čekárna s 6ti židlemi, čekalo nás tam cca 30, je ve vrátnici 5ti poschoďové budovy v níž se nachází několik odborů, jídelna a každou minutou jí projdou desítky lidí, kteří ani nic ověřit nechtějí. Údaje co je potřebuju ověřit, vypisuju na koleni, vlastním, všechny židle jsou obsazené, stůl tam není žádný.

Vedle mne stojí stará paní se starším synem, než jsem se v čekání posunula o 5 čísel, vyslechla jsem, že má posílat smsky i z té Paraguaye a, že na chatu nechce, protože bez táty se tam bojí.

Myslím si něco v tom smyslu, že kdo tohle vymyslel, musel upadnout z dost velké výšky na hlavu, Asi si to myslím nahlas, protože ta stará paní se ke mně obrací a povídá

To mají všechno z té televize! Syn má i satelit a programy se zvířaty a to je opravdu krása:o), ale já mám jen ty 4 programy a když to pustím, na jednom zrovna spadlo letadlo, na druhém se potopila loď, na dalším vylovili bednu s mrtvou ženskou a na čtvrtém vykolejil vlak, no a já na to koukám a vůbec pak kolikrát nevím co je pravda a co je jenom jako, jako film! A jsme z toho úplně zblblí všichni! Ještěže je ten fotbal, aspoň si člověk trochu odpočine, taky na tenis se dívám ráda, tam se taky nic hrozného neděje!"

Paní je na řadě, po ní já. Podepisuju se a z budovy C přecházím do budovy A. Sejná vydýchaná místnost Informaci, jen žádné pořadové lístečky.

Proboha Vy tu ale máte vzduch!:-(  dím možná mi místo pozdravu.

 No jo, to víte  odpovídá mi úřednice  celý den jsou tu vevnitř nejmíň 2 zákazníci, měli jsme tu iformace, kopírování  a malou telefonní ústřednu, teď nám přidali Czech Point, ale ubrali nám půl místnosti pro podatelnu a tak jsme přišly i o dvě okna, takže vyvětrat se prostě nedá!"

Jasně, ten kdo tohle, tamto a tamto vymyslel, se prostě moc dívá na televizi a je z toho úplně zblblej!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *