Kam se řítí Evropa2?

Nebo spíš do jaké?Evropu2 poslouchám jako rádio alternativní, tedy v případě, že to moje nemá signál, takže na Evropu většinou přemáčku při dojezdu k Labi, a nebo i jinde.

Jedu tuhle z aTeova, poslouchám Maximum muziky a snažím se moc neposlouchat redaktory, či co to je, už dřív jsem si totiž všimla, že těm džoukům, či co to je, moc nerozumím, no co, říkám si vždycky, hlavně, že jim to připadá veselé a smějí se tomu sami… , takže,  jedu takhle z aTeova a v tom slyším, že se brzy dozvím, Co dělala včera Agáta Hanychová"! a fakt, dozvěděla jsem se, během těch 50ti km 2x, že jí ukradli v nějakém baru peněženku, inu, zajímavá informace, pokud to mělo být míněno tak, že cizí neštěstí člověka potěší.

Předminulý týden, cestou na Moravu, jsem se dozvěděla během necelých 400 km   Co dělala Agáta  9x, a to ne, že bych se nějak courala, jela jsem jen 3.5 hodiny. Zase to bylo o tom, že byla v baru a zas ta peněženka, ovšem, došlo k posunu, nějaká Mesárošová prý totiž říkala, že si to Agáta vymyslela aby se zviditelnila, říkal Bouček.  Fakt 9x.

Cestou zpět v pondělí, zase Agáta, ale bylo to dopoledne, asi měli víc práce, tak jen 5x! Budete možná překvapení, ale včera" byla Agáta zas v tom baru a říkala, že Mesárošová je kráva a nehodlá se o ní bavit! Pak ještě taky říkala, ale jen 2x, že je opravdu těhotná a na otázku Boučka, jestli ví s kým, odpověděla, že ASI JO.

Přeladila jsem  to Maximum Blábolů už před Jihlavou, možná proto jen 5x.

Asi nejsem cool, pomyslela jsem si, ovšem, pokud je cool Agáta Hanychová, asi je to dobře, že nejsem.

Včera, cestou s pyžámkem, mi rádio hodně chrastilo a tak jsem znovu zmáčkla ten čudlík 88.2, zrovna započala, patrně parodie, na Šokující motoristickou kampaň, která by v TV a Rádiích měla odstartovat dnem 1.10., v podání Rádia Evropa2, vypadala asi nějak takto

 Bu,bu,bu!"

 Vrrrr !"

 BAF!"

Tak jo, možná nejsem cool, ale určitě nejsem kretén, abych si nechala do hlavy prát tolik trapných debilit pokaždé, když mi nehraje jiné rádio!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *