Blb a dějství II.

Dnes je to týden, co jsem si s Blbem dopisovala, pravda, byla jsem trochu protivná, ale přesto jsem snažila být přesvědčivá, nakonec, jde přece o peníze nás obou.

Po 2-3 mejlech se zdálo,že pochopil, jak se stalo, že mi dluží 25 tisíc a sdělil, že by byl móžná ochoten je i zaplatit, pokud se ovšem vzdám zbývajících 13ti, které jsem zaplatila za podání žaloby, TO prostě platit nehodlá, a buď mu podepíšu, že mi dluží jen 25 a nebo nebude nic. Tak jsme se prostě nepochopili, evidentně nepochopil ani to, že bedlivě sleduju, jestli byt neprodává, abych mu to mohla blokací na Katastrofickém úřadě znemožnit.

Dnes jsem konečně předmětný byt našla v nabídce jedné, poměrně renomované RK, a tak jsem tam zavolala a vyčíslila své pohledávky. Makléř, na rozdíl od Blba, zdá se není idiot, a okamžitě pochopil, že jediným problémem prodeje nemovitosti, nebude její cena, ale krom zablokování převodu, případně i trestní stíhání pro podvod, to, pokud v kupní smlouvě nebude dluh vyčíslen. 

Tak sem zvědavá, možná se v dějství III. dočkám do konce roku nejen svých 40ti tisíc, ale i nějaké nové, normální bytosti, které se nebude zdát zvláštní, že  když chce, aby topení hřálo a z kohoutku tekla teplá i studená voda, nebude to za něj platit Modona, ani přesto, že je stále online:o)

 

Prý obývák s nábytkem na míru, možná myslel pro míru a počítá s tím, že míra nikdy nebyl v Ikea:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *